Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIT TUDNEK CSINALNI,2 es fel...

MIT TUDNEK CSINALNI,2 es fel eves gyerekemnek napokig nincs szeklete?

Figyelt kérdés
mostanaban eleg gyakran fordul elo,most pl:5dik napja nem kakilt.Holnap megyunk a dokihoz mert ki keszit,felek hogy nehogy baja legyen.
2012. nov. 12. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet gasztroenterológushoz kellene vinni
2012. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laevolac-kúra???

Nálunk is a kisfiam nem eszik gyümölcsöt,és minden olyat imád,ami széklet "fogó" hatással bír.

Nálunk a napi 2 dl rostos üdítő (pl.Hohes-C) rendezte ezt a problémát.

2012. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lehetőség közül választhatsz, itt a gyakorin nagyon sok tanács van székrekedésre, érdemes többet is kipróbálni, mielőtt dokihoz vinnéd. 2 éves korban nagyon gyakori jelenség a székrekedés, főleg azoknál akik nem elég rostgazdagon táplálkoznak. De ki fogják nőni. Nekem mindkét lányom sokat szenvedett vele 1-2 hónapig pont 2 éves koruk körül, aztán egyszer csak elmúlt.
2012. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én mindent végigpróbáltam és kizárólag az Ánizsmagból főzött tea segített.

Gyógyszertárban kapható. Nem kell ízesíteni, éhgyomorra igyon meg kb. 2 dl-t.


3 dl vízben forrázz le kb. két teáskanál magot.hagyd állni kb. 5-6 percig. Hűtsd le és igya meg.

2012. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!