Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megfelelő a táplálása a...

Megfelelő a táplálása a gyerekemnek? 2.5 éves

Figyelt kérdés

pl eynapiétkezés:

reggel 7 meleg kakaó 3dl

péksüti féleség vagy sült tojás 9 óratájba

12-13 óra közt föttétel (egytál étel)

fözelék általában

16 óra körül joghurt gyümi

18 fözelék vagy szendvics

0óra meleg tej


2012. nov. 8. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nektek így jó, a mennyiség, meg a dolgok, amiket adsz, az jó.

Mondjuk nálunk fél 8 körül van vacsora, 9 körül alvás és csak reggel 7 után ébred a fiam.

Én ha a helyedben lennék, elcsúsztatnám a délután 4-es uzsonnát 5-re, a vacsit meg 7-re és valahogy kihagynám az éjféli tejezést. Ha nagyon igényli a gyerkőc, akkor inkább lefekvés előtt adnám.

Amúgy hogyhogy éjfélkor még felkel enni? Vagy addig van ébren? Ne érts félre, nem rosszból kérdezem, csak nekem furcsa, hogy ennyi idősen még felkel.

2012. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nulla óra 20 óra bocsi:):)
2012. nov. 8. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 órakor van az utolsó tej, csak kérdező elírta :))

Mis így eteteük a fiamamt 2,5 évesen csak a reggeli cikóriakávét meg a péksütit egyszerre ette fél 9 körül.

Levest nem szoktál adni neki? Tesómék is nagyon gyakran tartalmas levest adnak a kicsinek vacsorára (pl. palóc).

2012. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ritkan kér levest sajna
2012. nov. 8. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj, ha a gyerekdnek megfelel így akkor tőlem aztán jó :)

én fiamnak 6 nem tudok vacsit adni mert egyrészt még nem éhes, másrészt akkor fekvésre éhezne meg ezért nálunk f7kor van fürdés, utána a vacsi, akkor csinálom meg hozzá a köretet vagy ami olyan, tehát f8körül van a vacsi és 8kor a kakaó, neki így jó :)

2012. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!