Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kisfiamnak nincs...

2.5 éves kisfiamnak nincs széklete hétfő óta, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt gondja a kilátással, minden nap volt eddig széklete általában este fürdés előtt, múlthéten vasárnap ment a hasa, hétfőn még diétázott, így nem is aggódtam, hogy hétfőn nincs széklet, majd kedden csak egy pici bogyó volt, tegnap semmi, és ma reggel is csak egy pici bogyó. Tegnap is ivott szilva levet, minden nap iszik reggel este kakaót vagy kévét, gyümölcsöt mindennap eszik, igaz most csak almát evett,meg barack befőttet. Amikor ment a hasa vasárnap, akkor banánt, rizst, és csokit is evett sokat, meg még hétfőn is. Vegyek neki valamit a gyógyszertárba, és mit, mert eddig még soha nem volt rá szükség.
2012. nov. 1. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Pici baogyó is kaka, én ezen annyira nem aggódnék.


Amúgy a tejcukrot szokták ajánlani, ez természetes, lehet kapni patikában.


De a szárított szilva vagy szilva lekvár is jó. igyon sokat, szerintem csak azért ilyen mert hétvégén ment a hasa.

2012. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Glicerines kúp, vagy szájon át adható laevolac.

Nálunk is pont ez volt a gond pár hete, akkor jött rá hogy vissza tudja tartani a kakit. Hát szó szerint rá kellett beszélni, hogy újra kezdje el kinyomni.

2012. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!