Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bébiszitterként dolgozók....

Bébiszitterként dolgozók. Hogyan hirdetitek magatokat?

Figyelt kérdés

Illetve egy fontos kérdés, hogy van ez az ügy az adózással, legalitással? Ki, hogy oldja meg?

Köszönöm előre is.


2012. nov. 12. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok az, de már utána olvasgattam, mert az akartam lenni. Neten tudsz hirdetést találni. Beírod, hogy xy-helységben bébiszitter. De, ha magadat akarod hirdetni, akkor ugyan úgy neten, vagy újságban.

Ezekhez nem értek. Esetleg keress fel egy bébiszittert interneten és beszélj vele.

2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben dolgoztam gyermekfelügyelőként. A nyílt hirdetést nem javaslom. Szülők egyáltalán nem jelentkeztek, csak a konkurencia talált meg támadólag, hogy milyen végzettségem van és adok-e számlát...

Sok a rosszindulatú sajnos.


Ismeretségi körből kerültek ki a gyerekeim. Bölcsödei gondozónő ismerősöm és óvónő ismerőseimen keresztül elsősorban.

2012. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos én is tudok ilyen emberekről akik düh és irigység vagy valami más folytán rosszándékúak. képzeljétek akiket én "ismerek" azok óvónők
2013. ápr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!