Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik a neten hirdetit...

Anyukák, akik a neten hirdetitek kinőtt babaruháitok! Személyes átvételre mindig adtok lehetőséget?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Aki el tud jönni érte, annak postaköltség szempontjából sem utolsó, és én magam is inkább személyesen szeretem átvenni a dolgokat, amiket rendelek.
2011. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel én is előnyben részesítem a személyes átvételt, amikor vásárolok, mivel postával együtt már nem is járnék olyan jól sokszor. Így másnak is megadom a lehetőséget, ha módjában áll, miért ne adnám oda személyesen.
2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem nem kerul semmibe, hogy szemelyesen adjam at a ruhakat, hozzateszem, hogy vinni max kozeli buszmegalloig viszem el, utazni nem akarok atadas miatt, mert egy buszjegy 300 forint felett van, az nekem nem eri meg.

Tehat hozzank kell jonni erte.


Igy joval tobbet visznek el egyebkent, postat fizetni gyerekruhara nem feltetlenul eri meg. Inkabb az ertekesebbnek, kulonlegesebbnek szamito gyerekruhakat veszik meg postazva, azoknal nem durva az 500-600 forintos, vagy eppen 960 forintos postakoltseg (ha valaki sokat vesz beloluk).

Viszont az egyszerubb pamut felsoket, bodykat, rugdalozokat 1-2-300 forintos darabaron lehet eladni csak, nem jo erzes erre kifizetni meg annyi postakoltseget, amennyibe a ruha kerult.

2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alapból személyes átadást adok meg. Semmi kecc-mecc ..

Ez a postai feladás és majd utalja a pénzt, etc ... nem az én világom!


Volt már úgy, hogy elküldtem a ruhát és a pénz cserében sehol nem volt ...

2011. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is engedem, hogy személyesen jöjjenek el a megvett dolgokért, sőt volt amikor el is kapattam a vásárlókat, de erről gyorsan leszoktunk.

Budapest melletti kisvárosban lakunk, a férjem a fővárosban dolgozik. Eleinte bevitte magával Pestre a dolgokat ha kérték, ha épp oda volt megbeszélve a találkozó. Na ez odáig fajult, hogy végül szegény férjem futkosott össze-vissza, várt itt ott, alkalmazkodott a vevőkhöz. Egy csomó idejébe, energiájába telt, közben meg volt, hogy 500 Ft-ot sem kapott a ruhákért. Besokallt, mondta, hogy neki dolgoznia is kell,csak a drágább dolgokat viszi be. Ezt fel is tüntetem az oldalamon, jó nagy olvasható betűkkel.

Volt is egyszer sértődés, hiába volt odaírva, hogy 1000 Ft alatt csak itthon adom át,(ezt már felemeltem 2000 Ft-ra), ennek ellenére a vevő kikövetelte, hogy a 600 Ft-os ruhacsomagot is személyesen adjuk át Budapesten. Férjem szidott, de végül elvitte a kívánt helyre, erre hálából lepontozott a vevő:( Na, ekkor mondtam azt, hogy mindennek van határa!!!!

2011. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Miért kérdezed?
2011. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Saját lakáson kerül sor az átadásra?

Megmondom őszintén, hogy nem szívesen engedek be idegeneket...merthogy ugye ők azok....:/

Viszont itthon egy pici babával nem akkor ugrok el bárhová, amikor akarok...

2011. okt. 24. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, így nekem is sokkal kényelmesebb. Társasházban lakom és lemegyek a ház elé.
2011. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A lakásba én se engedek be senkit. Kimegyek a ház elé max viszem a gyereket is de 2perc az egész azalatt beteszed a kiságyba és semmi baja nem lesz. Én a múltkor eladtam egy 35db-os csomagot és személyesen jött el a vevő érte. Becsengetett a megbeszélt időpontban, én kivittem neki, ideadta a pénzt és ennyi. Nem nézegette át, még csak át sem számolta. Hozzám rendszeresen jönnek házhoz, soha nem volt még probléma belőle és a vevők se akarnak ám bejönni nehogy azt hidd! Nekik is kellemetlen lenne.

2011. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem:)

Megkönnyebbültem. Akkor én is így fogom csinálni, majd lemegyek a ház elé, de még kicsi a baba, úgyhogy viszem magammal, vagy ha alszik akkor leszaladok arra a 2 percre.

Köszi:)

2011. okt. 24. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!