Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam keze mindig olyan...

3 éves fiam keze mindig olyan nyirkos, hideg. Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet veseprobléma, vagy egyszerű vérkeringés. vidd el orvoshoz, hogy megnyugodj te is
2012. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, gyerekkoromba mindig azt mondták káposztalé folyik az ereimbe vér helyet, még élek szóval semmi komoly.
2012. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 göndörhajú válasza:
Próbáld meg, ha melegebb zoknit adsz rá,(lakásban mamuszt) esetleg elmúlnak ezek a tünetek!
2012. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezzel szenvedek, mióta az eszemet tudom, tenyér, talp a leghidegebb pontom. Azt mondták egyszerű vérkeringési probléma. 20 éves vagyok és még mindig élek, oda kell figyelni hogy ne legyen vashiányos, és akkor kevésbé veszi észre. Este pedig zokniban alszok.
2012. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!