Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van különbség az áron kívül a...

Van különbség az áron kívül a Rody és a kínai boltban kapható ugráló lovacska között? Mi?

Figyelt kérdés
Érdemes a drágábbat venni?Köszi!
2012. nov. 13. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Max annyi szerintem, hogy a kínai gyengébb, az eredeti strapabíróbb. De lehet a kínai se törne össze a gyerek alatt.
2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi lenne a kínaiban?


Én jó minőségűt vettem, teljesen újszerű állapotban a teszveszen 1500ft-ért.


Mondjuk vannak fent újak is 2-3ft között. Csak azok csacsik. :) Nekünk bikánk van.

2012. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált a kínai is, pedig napi szinten van nyúzva :)

Azért nézd meg jól a kínai és kínai között is van különbség.. ha nem is minőségben, de árban.. Az egyik kínaiban ránk akarták sózni 5000 ft-ért, a másik helyen meg ezért az összegért még egy kis motort is elhoztunk az ugráló bika mellé.

2012. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2300-ért vettük kínaiban,még engem is kibírt(65kg),mikor körbeugráltam a gyerkőcnek a lakást vele:D
2012. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az eddig összes kínaiban kihelyezett terméket kipróbáltuk és a 13kg gyerek alatt süppedtek össze....
2015. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!