Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség 1 kinai 500ft...

Mi a különbség 1 kinai 500ft dorkó és 1 15 000-es converse között? Mitől birja annyi ideig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

semmitől...tapasztalat...ugyanúgy seccpecc alatt szétmegy...csak tudod...a márka...

55L

2011. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
upsz...22L nem 55L:D
2011. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem jobban bírják a conversek,mint a gagyik, de szerintem csak azért mert az ember inkább kímél egy 15-20 ezres cipőt mint egy 500 forintosat :)
2011. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, converse és converse is között van különbség sajnos. Volt egy, aminek a műanyag része ott, ahol lépéskor hajlik a lábad (remélem, érted) két hét után betört. Amit utána vettem az meg 3 (három) évig bírta minden gond nélkül. (És mindkettő mindennapos használatban volt.)

De van kínai tornacipőm is, bár arról nem tudok nyilatkozni, mert nyár végén vettem, és még nem volt túl sok alkalmam hordani.

20/L

2011. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A 11.20-as válaszadónak lehet hogy igaza van. :D

20L

2011. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a gagyi kínainak lehet hogy előbb szétmegy a talpa stb nekem eddig csak converse hasonmásom volt egy kínai meg egy jeans clubos egyik sem kényelmes egyáltalán.

nem tudom milyen egy igazi converse de annyi pénzért valami normálisat vegyél és már különben sem divatos mert MINDENKINEk olyanja van.

ha mindenkinek barna haja lenne nem lenne divatos, ha neked barnásvöröses ;)

2011. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kínai talpa elkopik, átlyukad kb. két hónap alatt, a converse-em három évig tökéletesen bírta, most kopott ki az anyaga, de egy kocertre pl. nyáron simán hordható még, ott úgyis csak taposnak rajta. Plusz szerintem sokkal ízlésesebb, szebb, mint akármelyik utánzat.
2011. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem kíméltem, a három évből az egyik évben kb. folyamatosan ezt hordtam, télen is... fiatal voltam még. :D
2011. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmitől, max. attól, hogy a tulaja jobban vigyáz rá... Nekem a kínai 1000 Ft-os is két évig bírta, konzervem sosem volt, de ugyanaz a gumi és ugyanaz a vászon mindkettő, szóval a különbség annyi, hogy rajta van az a 2 centis átmérőjű kis embléma. Mellesleg, ha valaki csak betondzsungelben mászkál, akkor a kínai is évekig bírhatja, ha nekem, vidéken, a sár mellett két évig kihúzta.
2011. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

miért válaszol olyan, főként miért HUZZA LE A CONVERSET EGY OLYAN AKINEK SOSE VOLT?!


azért a márka márka. MINDENBE. nekem 4 évet húzott le egy converse, utána is csak annyi volt a baja, hogy a talpa elvált a szélétől, de ez megoldható. (bár egy másik meg mondjuk koncert alatt úgy szét lett taposva hogy ment a kukába, de az más :D) a kínaik kényelmetlenek, nyomják hosszabb idő után a lábad, formátlanabbak, hamarabb szakadnak. nekem mindig a lábujjamnál szakadt ki, ha véletlennem hagytam el előbb a talpát.

2011. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!