Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mák álmosít? Vagy csak a...

A mák álmosít? Vagy csak a mákgubó? 2 éves gyereknek merjek heti rendszerességgel mákot adni? Nagyon ízlik neki.

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a mákot, vannak időszakok, hogy napokig mákos ételeket eszek és soha nem volt semmi bajom. 21 hónapos kisfiam is belekóstol, neki is ízlik, de nem lesz álmosabb tőle, pedig néha nem bánnám :)
2012. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak a mákgubó álmosít.
2012. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyen bátran. Tele van minden jóval. És finom. Az én kétévesem is imádja.
2012. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mékgubó, pontosabban ennek a főzete, amáktea van ilyen hatással, ez nem is tesz jót a gyerekeknek (felnőtteknek se nagyon). de mákso ételt nyugodtan ehet, ha szereti
2012. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mák nem álmosít, de a potenciálisan allergizáló kaják közé tartozik, ezért 2 éves kor után szokták ajánlani az adását az eperhez hasonlóan.

Úgyhogy kérdező, a 2 éves gyereknek szerintem nyugodtan:)

2012. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mák nem álmosít :)

viszont kiváló Ca-forrás, több van benne, mint a tejben és majdnem 100%ban hasznosul. Mi is rendszeresen eszünk mákot és mákolajat emiatt.

2012. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!