Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szuper anyukák! Kisfiam egy...

Szuper anyukák! Kisfiam egy hete volt 3 éves a kicsi 5 hónapos, a férjem reggel 6-18 ig dolgozik nagyszülők így segítség sincsen?

Figyelt kérdés
lassan azt érzem megörülök :( a nagyon nem vették fel az oviba mivel évvesztes, nem kötelező és itthon vagyok nincs hely, heti 2x jár családi napközibe többre nem futja de követeli a figyelmet a kicsit bántja nem játszik semmivel mindent szétdobál ha nem ülök le mellé inkább rohangál a lakásban aztán jön megölel de nagyon dacos és nagyon rosszul viseli a kistesót:( ti szuperanyák hogyan csináljátok? mert én megbolondulok lassan fáradt vagyok és elegem van:( segítsetek
2012. nov. 14. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
hát, amit én csináltam. Nem szuperanyu dolog,de ez van. Szóval: csak velük foglalkoztam. Rendeltem az ebédet, takarítani csak a legfontosabbakat, igazából max. 20 perc volt naponta, amit erre fordítottam, a többit hétvégén. És egész nap csak játszottam, meséltem, hatalmasakat sétáltunk és rengeteget csikiztem, puszilgattam mindkettőt az ágyon. Biztattam a nagyot, hogy megnő majd a pici és rengeteget beszélgettünk. Közben szedtem a magne b6-ot és összeszoktattam az alvásukat, mindkettőt letettem ebéd után aludni és én is lefeküdtem. nem neteztem, nem olvastam vagy takarítottam, hanem aludtam.
2012. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek.

2 év 8 hónap van a gyerekeim között és az én férjem soha nem ért haza este 6-ra, örültem, ha egyáltalán találkoztam vele, pedig én is ébren voltam általában este 10-ig. :(

Nehéz volt, és túl kellett élni. Ahogy az első, én is egész nap velük foglalkoztam, én is rendeltem az ebédet, szedtem a magneb6-ot, rengeteget voltam velük kinn, ott mindkettő jobban elvolt, ha a kicsi aludt, igyekeztem minél több időt a naggyal foglalkozni, és bevonni mindenbe amibe csak lehetett, hogy ne hisztizzen egész álló nap. Volt egy babája, ő is etette, kapott pár darab pelust, így pelenkázni is tudta, kicsi cumisüveget, hogy etethesse, babakocsiban sétáltatta, azt is megengedtem, hogy bekrémezze a kicsi popsiját. Takarított velem, kapott portörlő rongyot. Hát ilyen trükkökkel próbáltam lekötni. De nagyon nehéz volt, és bevallom most nagyon nem irigyellek, a hideg futkos a hátamon, ha az első pár hónapra gondolok.

Kitartást kívánok neked!

2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!