Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 kisfiam alig alszik...

2.5 kisfiam alig alszik éjjel! Tudnátok valami jó "módszert"?! Nagyon náthás és iszonyatosan köhög! Kap köptetőt sok mézes teát iszik! De éjjel vagy 15*fent van majd megfullad, vagy ha nem akkor meg sirdogál! Orvosnál voltunk:Virus! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy zokniba melegits fel sot vagyis elobb a sot melegitsd fel es rakd egy zokniba kosd ossze es rakd a mellere csillapitani fogja a kohogest mi is igy voltunk most jovunk ki belole jobbulast
2012. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem száraz véletlenül a szoba levegője, ahol alszik? Nálunk maszek párásító van (vastag, vizes törölköző a radiátoron) és sokkal jobban alszanak megfázásos időben.
2012. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a légzéskönnyítő mellkaskenőcs is hatásos tud lenni.
2012. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit én megfázáskor szoktam csinálni:

egy nagy hagymát apróra felvágok és belekötöm egy gézdarabba majd fellógatom az ágy fölé.

Az egész szoba hagyma szagú lesz, de nekem bevált, sokkal jobban alszik, gondolom a hagyma illóolajai kitisztítják a járatokat.

Ja és simán ki tudsz utána szellőztetni, habár nálunk ilyenkor pár napig hagyma lóg a szobában :)

2012. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
így van, félbevágott hagyma a kiságy környékére,mézes hagymatea,mézes hársfatea,baby luuf balzsam, az ágy fejrészét megemelni, így lecsorog a torkán a váladék (enyém attól köhögött) és én kakukkfűteás fürdővízben fürdetem, talán az segített a legtöbbet.
2012. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszok nekem is jól jöttek, elmentem a kérdést magamnak!
2012. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
baby luuf. Nagyon jó. a hátára kell kenni és gyönyörűen kitisztítja az orrjáratait,de köhögésre is szuper! Nézd meg milyet veszel, mert kétféle van, egyik a kisebbeknek, másik a nagyobbaknak.
2012. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hagymateát hogy kell csinálni?
2012. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hagyományos hagymatea recept:


Piríts meg (karamellizálj) enyhén egy kis barna cukrot (2 evőkanál), önts fel fél liter vízzel, majd dobáld bele 2 hagyma külső héját, forrald fel, majd vedd le a tűzről, és hagyd állni negyed órát.


AntalValis hagymatea készítése:


köhögéscsillapító hagyma: Tegyél fel fél liter tisztított vizet főni. Ha felforrt, akkor dobd bele 2 vöröshagyma külső burkát, forrald még 1 percig, majd fedő alatt hagyd állni negyed órát. Ha iható hőmérsékletűre hűlt, tegyél bele 2 evőkanál minőségi mézet - az a legjobb, ha kakukkfű-, vagy hársméz.


hagymatea recept egész hagymával:


Végy 1 fej hagymát, és egészben tedd fel főni fél liter vízben. Főzd legalább fél óráig (az elfőtt vizet közben pótolni kell!), majd ha már iható hőmérsékletűre hűlt. ízesítsd 2 evőkanál minőségi mézzel.


Vagy: Karamellizálj 2 evőkanál barnacuktot, öntsd fel fél liter vízzel, dobj bele 1 fel hagymát, és lassú tűzön főzd fél órát. A vizet közben pótolni kell!

2012. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sinupret cseppek. Csak gyógynövényekből áll. Elősegíti a váladék mielőbbi felköhögését, és sokkal hamarabb megszűnik a csúnya köhögése a kisfiadnak. Vény nélkül kapható. Vagy kérdezd meg az orvost, hogy nem írhat-e fel erre hörgőtágítót. Az én kisfiam is azt kapta estére, és tudott tőle aludni.
2012. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!