Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik gyümölcsjoghurtban van...

Melyik gyümölcsjoghurtban van a legkevesebb mesterséges adalék? Ti milyet adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 08:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha natúr joghurtba teszed bele a gyümölcsöt/gyümölcspürét vagy házi készítésű (tartósítószer mentes) lekvárt.
2012. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Én natúr activia joghurtba tettem bele először üveges gyerek gyümölcs pépet, majd később rendes gyümölcsöt!
2012. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Az Activia csak 2 éves kor fölött adható, én úgy tudom. Ez van fenn a Danone honlapján.
2012. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Cserpes joghurtokban van a legkevesebb mesterséges cucc, de viszonylag drágák és nem is mindenhol kapható.


Activia csak 2 éves kor fölött adható.

2012. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megpróbálom a natúr joghurtot, gyümivel.
2012. nov. 15. 09:28
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
cserepes joghurt. azért a drágaságba belekötnék. Nálunk a piacon csrepes kocsiból árulják a termékeiket , egy 250 gr-os joghurt 180 ft. ki lehet számolni a szar danone, meg aktívia, és stb.... gr-ra oszd le... bőven megéri a cserepes arról nem beszélve, hogy adalék mentes! ja és nagyon-nagyon finom!
2012. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
6-os, szerencsés vagy, nálunk 220 a Cserpes. Egyébként én is nagyon szeretem, szoptatás alatt ettem és a fiamnak 1,5 éves koráig azt adtam. Szeretem a tejfölüket is.
2012. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a lidl-ben kapható milbona joghurtban nincs mesterséges adalék,csak ebben gyümölcsdarabok vannak,így ha még nem eszik darabosat,nem ajánlom

nálunk a piacon van egy tejtermék bolt,ahol nagyon jó minőségű házi jellegű tejtermékek vannak,abban sincs adalék

nagyné és fiai a neve

a cserpesről én is hallottam,sajna nálunk nem kapható,pedig megyeszékhelyen lakunk,mondjuk keleti országrészben

a danone a legsz@rabb,azt ne adj

activia csak két éves kortól adható

2012. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
jogobella, zott szívecske
2012. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Én is cserpessel kezdte, de már nem eszi meg. Most Jogobellát kap.
2012. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!