Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig ébresztettétek pisilni?

Meddig ébresztettétek pisilni?

Figyelt kérdés
Nemrég került le a pelus éjszakára is. eddig keltettem mielőtt én is lefeküdtem, 3 hét alatt 2 baleset volt ennek ellenére. Ti mennyi ideig vittétek ki éjjel pisilni a gyereketeket? és az elején mennyi baleset volt nálatok?

2012. nov. 15. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Semeddig. Amíg nem száraz a pelus reggelre addig nem érett a szobatisztaságra. Én sajnáltam volna ezért keltegetni.
2012. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

több mint egy hónapig száraz pelussal ébredt.

ő kérte sírva, hogy ne kelljen pelust vennie, hát nekem nincs szívem ráadni :)

2012. nov. 15. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem keltettem soha. Az elején még normális, ha lesznek balesetek, de ha ezek csökkenő tendenciát mutatnak, nincs baj.
2012. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mmT ***** válasza:
én úgy emlékszem annak idején anyukám még oviban is simán keltette az öcsit késő este pisilni.
2012. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiamnál 1hete került le a pelus 2x volt baleset. Nem keltem fel éjszaka.
2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg nem tartok ott, hogy levegyem estere rola a pelust, de en tuti nem ebresztenem fol. En lehet varnek 2-3 honapot, hogy szarazan ebred, aztan 1 hetig kiprobalnam, ha nagyreszt bepisilna, vissza a pelus, ha nagyreszt szaraz maradna, akkor meg kapna par het probaidot, aztan majd javul szerintem. A matracra vedot kell rakni, tartalek agynemut es paplant kell tartani.

Mi ott tartunk, hogy ha 7-kor kel, akkor 80%-ban nincs meg pisi, 7:15-kor, mikor leveszem rola, 10 percen belul pisilnia kell.

28 honapos kislany

2012. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyire mások vagyunk, te sajnálod újra ráadni, mert ő kérte, hogy vegyétek le, én meg sajnálnám fölkelteni.


Én megvártam, míg nem volt reggelre, 2 hétig még adtam rá mikor már üres volt, aztán nem. Nálunk nem volt semmi baj utána, ill. egyszer, mikor beteg lett.


Persze megértem, ha előfordulnak balesetek. Ez még nem is olyan sok szerintem.


Ne piszkáld, ne ébreszd, szokja meg a kis agya, a rendet, mikor alszik is. Ha több lesz a baleset, rakd vissza rá, addig pedig, csak számíts rá, tegyél védőket az ágyra, hogy ne ázzon szét mindig.

2012. nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se ébreszd éjjel mert sokkal később lesz éjszaka is szobatiszta..mivel azt fogja megszokni, hogy te kelted...


Nálunk is az volt, hogy nappal nem kellett pelus és egyszer este sem szerette volna. Kérte, hogy ne legyen. Én vettem a gyógyászati segédeszközbe gumilepedőt (igaz nem gumis de csak 700 ft és elég nagy) mikor ez megvolt akkor levettem róla. Pár éjszaka becsurgott neki...akkor kérdeztem mit szeretne mert így ugye nem kellemes aludni neki, de továbbra sem kérte. Kb. 1 hét után jöttek a száraz éjszakák, de még vagy egy évig néha előfordult egy-egy pisi, változásoknál!


Óvatosan kell kezelni a szobatisztaság kérdést, mert nagyon könnyen visszafele sülhet el a dolog és még 4 évesen sem lesz teljesen szobatiszta!!


Remélem azért sikerül könnyen megoldanotok :)

2012. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is keltem a kislányomat feb. lesz 4 éves.

Már kb.2 hónapja.

És szerintem van eredménye mert van hogy még előttem felkel és szól hogy végzett.volt olyan is hogy nem vittem ki és száraz volt a pelus de olyan is mikor bepisilt.

2012. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!