Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kisfiammal,...

Mit csináljak a kisfiammal, ha csak ülve akar pisilni és állva nem?

Figyelt kérdés
Azért állva nagyfiúsabb lenne, nem?
2012. okt. 9. 14:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
öt éves
2012. okt. 9. 14:22
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nem baj, ha leül és nem locsol össze-vissza.
2012. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg tedd össze a két kezedet érte.


gondolj bele 5 évesen minden pisi után törölgethetnél. ha van más dolgod is akkor ez egy álom számodra, hogy nincs napi szinten hugyszag a wc-ben.


Nekem férjem ülve pisil csak(nyilvános hyelen csak állva), mert anyja 2 fiu gyermeknél kijelntette, hogy aki állva akar psilni az takarítja a wc-t.

na ez nekem szuper dolog. habár lányaink vannak, de férjem sem spriccel tele a wc-t. mikor apukám vagy tesómék itt töltenek 1-2 hetet mindig meglepödök hogy pár nap alatt milyen koszos a wc, pedig ök is igen oda figyelnek.

2012. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

"Azért állva nagyfiúsabb lenne, nem?"

Egy öt éves gyerek miért legyen nagyfiús? :DD


Szerintem teljesen rendben van így. Majd ha véletlenül utcán kell pisilnie, megmutathatod, hogy ott hogy kell, de amúgy bízd rá nyugodtan. :)

2012. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hét éves a fiam és ő mindig ülve pisil. Ez mondjuk nekem is jobb, mivel nem kell utána takarítanom.
2012. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor de hát nincs gond, hogy csak ülve pisil?
2012. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést. Mi a baj vele, hogy ülve pisil?
2012. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában oviban is inkább azt szeretik, ha ülve pisilnek a fiúk, gondolj bele abba a wc-be, ahol állva csinálják ilyen kisfiúk, hogy nézne már ki utána? Egyébként szerintem kulturáltabb is, gondolom kakilni sem állva szokott.
2012. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban a fiúknak ugyanúgy ülve kell pisilniük, mint a lányoknak. (egy aktív óvónő)
2012. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy ülve pisil és nem kell minden pisilés után takarítanod. A férjem is ülve pisil ( kivéve nyilvános helyen), miután pár éve közöltem vele, h ellenkező esetben ő fogja naponta takarítani a vécét. Aztán jó idő múlva halkan megjegyezte, hogy igy sokkal kényelmesebb :D
2012. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!