Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olvastátok ezt a cikket?...

Olvastátok ezt a cikket? Vajon igaz lehet?

Figyelt kérdés

Hallottatok valamit erről?Igaz lehet vajon?Csak kiváncsi vagyok valaki hallott-e erről,mert én nem,és eléggé lesokkolt....


[link]


2012. nov. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

1. Szerintem nem igaz, hanem csak arra jó, hogy az embereket idegesitsék vele.


2. Ha netán igaz lenne is - mivel a gyerekek NEM betegedtek meg töle, nem lehetett igazán ártalmas.


3. Ha bármiröl elindul egy pletyka, akkor minden gyártó visszavonja, mert a pletykát nem lehet másként leállitani.

2012. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek az elsővel! Ma nagyon divatosak az összeesküvés elméletek. Amire legjobb példa Mika Lecza hozzászólása.

Ennyi ostobaságot már régen hallottam. Azt sem tudja, hogy az abortusz MOST is legális. Az pedig egyenesen hülyeség, hogy tervbe vették volna a sterilizálást. Ahogy az sem igaz, hogy Izraelben kötelező a magyar nyelv tanulása. Akinek a szülei magyar származásúak, azok némelyike taníttatja a gyerekét magyarra.

A gyógyszereket, gyógyhatású készítményeket a forgalomba hozatal után is időnként vizsgálják. A bennük levő alkotórészek közül is időnként kivonnak anyagokat. Ez eléggé sokszor előfordul. Nincs benne semmi szokatlan.

2012. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem tényleg csak kamu akkor,és nincs alapja...
2012. nov. 15. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ausztrál oldal azt írja, hogy csak biztonsági visszahívásról van szó, és a beoltott gyerekeknek semmi bajuk.

És nem ír halálos következményekről. Tudod, Mo-n imádnak mindent eltúlozni és vért látnak mindenben....


[link]

2012. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mika Lecza azt írta, hogy liberalizálták volna az abortuszt, nem legalizálták. Vagyis egy sokkal elfogadottabb dologgá akarták tenni, és az hogy a meddővé tételt finanszírozni akarták, az azt jelenti, hogy most csak 35 év felett, és 3 gyerek után végzik el ingyen, ők meg bármikor megcsinálták volna ingyen. A családtámogatások összege nem nőtt, a terhesvitaminokra nincs támogatás, akkor mi ez, ha nem a népesség módszeres csökkentése? Sajnos igaz ez az izraeli dolog, nézz utána.
2012. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Azon mondjuk nem lepődöm meg, hogy a zsidók világuralomra törekednek, már nem is próbálják leplezni. Minden téren belebotlik az ember, hogy ott vannak a háttérben. Ez persze más tészta.


Az oltásokkal meg mindig szeretik felborzolni az emberek kedélyeit.


"Sajnos a határozatban nincsenek feltüntetve közelebbi információk (konkrétan mivel volt fertőzve/szennyezve a gyártókörnyezet), de a nemrégiben végzett minőségellenőrzés alapján, melyet a konkurens oltóanyaggyártó Sanofi Pasteur termelő üzemében végeztek, feltételezhetjük, hogy vagy a gyermekbénulás vírusának nem megfelelő inaktivációjáról vagy nem megfelelő fertőtlenítésről lehet szó, melynek célja a bakteriális szennyeződés megakadályozása lenne."


Ezt a cikkből másoltam, ami nekem kicsit büdössé teszi az egész sztorit, az a KONKURENS. Ezek alapján azt gyanítom, hogy csak a másik gyógyszergyárat akarják lejáratni. Nyilván az egészet csúnyán átjárja az üzleti és politikai érdekek hálója.

Nekem ez a benyomásom.

2012. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok megint, természetesen nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg a gyerekek oltási könyvét. A kicsi (1 éves) már csak az új oltóanyagot kapta, a Pentaxim nevűt. A nagy, aki 2 múlt, az első 3-at még az Infanrixből kapta, de egész más sorszámút, 2,4,6 hónaposan, 18 hónaposan már neki is ezt a Pentaxim-et adták.

Nem mondtak semmit egyébként, hogy miért más az oltóanyag, de már csak kíváncsiságból rákérdezek, ha legközelebb találkozunk gyerekorvossal / védőnővel. Hallottak-e egyáltalán vmit ebből az egészből.

2012. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh... ideért a politika?! :O
2012. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!