Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy a bölcsi...

Miért van az, hogy a bölcsi és az ovi mindig ugyanarra a napra teszi az ünnepségeket, rendezvényeket? Ti hogy oldjátok meg ezeket a napokat?

Figyelt kérdés
Megint a régi nóta : november 30.-án Mikulás ünnepség a bölcsiben ( ajándékok, miku csomag, Csiribiri) az oviba meg 27. szülinapi rendezvény, családinap.....
2012. nov. 15. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ahelyett, hogy március végén lenne a mikulás-ünnepség, fel vagyok háborodva!
2012. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem november 27 es 30 két különböző nap....
2012. nov. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést én sem értem, ez a kettő nem egy napon van.
2012. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy érti, hogy az ovi 27 éves és ez alkalomból van családi nap meg rendezvény.
2012. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Elég értelmetlen a kérdés. Fuss neki mégegyszer.
2012. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jesszus! Szerintem magyarul írtam......na mindegy, csak hogy érthető legyen.

Bőlcsöde : november 30.-án tartja a Mikulás ünnepséget

Óvoda: november 30.-án tartja a 37. születésnapját


Ha a "megint a régi nóta" lett volna kevésbé érthető, ez annyit jelent, hogy a múlt évben pont ugyanígy szervezték meg a dolgokat,idén a gyereknapi rendezvényt is pont ugyanazon a napon tartották mindkét helyen ( nem ám a hivatalos vasárnapra gondolok, mielőtt kötözködne valaki...)

2012. nov. 17. 18:28
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi 27. ( huszonhetedik) szülinap és nem 37. ( harminchetedik).... a lényegen nem változtat.
2012. nov. 17. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert mindig mindent egy időben tartanak. Ha megfigyeled, az iskolai ünnepségek is egy napra esnek,legyen az bármelyik suli, a szünetek is szerencsére.:)

Nem lesz örökké bölcsis a kisebbik, 1-2 év és megy ő is oviba.

Ja, az iskolai szülőik is egy időben lesznek, ráadásul egyszerre:) Vannak anyukák akik félig egyiken, félig a másikon vannak.

Szokj hozzá, ez lesz felnőtt korukig!

2012. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!