Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik különböző rendezvényeket,...

Akik különböző rendezvényeket, főként zenei fesztiválokat, esetleg esküvőket szerveznek, hol tanulnak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam a Szigetesek pl andragógián végeztek. Köszi előre is.
2011. aug. 11. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor azt elkezdték még nem is volt ilyen hogy andragógia. Nem hiszem, hogy azóta lecserélték a stábot andragógia végzettekre. Elméletileg most a rendezvény szervezés ez alatt az álnév alatt fut, de az ilyenek inkább olyan dolgok, hogy legyél tiszta kreatív, meg helyezkedj jó helyre jó időbe, jó kapcsolatokkal aztán gyerünk. Függetlenül attól mit végeztél el.
2011. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell végzettség. én már 5 éve nyomom, mikor elkezdtem még érettségim se volt. most pedig matematika szakos vagyok mellette az egyetemen.
2011. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha mindenképp végzettséget szeretnél hozzá valóban jó az andragógia több helyen van fesztiválszervező/rendezvényszervező szakiránya

végülis nem ártasz magadnak ha elvégzed


de ma már OKJ-s endezvéányszervező képzés is van



amúgy valóban nem feltétlen kell ehhez képzettség. ha jó a szervezőkészséged, jó kapcsolataid vannak,(ez fontos) és ambíciózus vagy akkor diploma nélkül is csinálhatod..


De mondom ha mindenképp akarsz papírt erról akkor jó az andragógia vagy azt hiszem turizmus-vendéglátás szakon is van vmi ilyesmi szakirány..(ez nem 100%)

2011. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*rendezvényszervező
2011. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*feltétlen
2011. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek ezt tanulni? :) Csinálni kell, aztán belejössz.
2011. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak kapcsolatok kellenek

ha pl apuci ismer egy két ismert embert és be tudja protezsálni a pici gyermekét akkor nyert ügyed van

ez általában így megy

nem akarlak elkeseríteni, de ez általában csak ismeretség útján megy

én még soha nem találkoztam olyan álláshirdetéssel a professionön, hogy rendezvényszervezőt keresnek

ja és ha a szigeten akarsz szervezkedni nem árt ha jóban vagy a mindenkori kormánnyal, most például Orbán és Szájer kölyke is kint nyomult szervezőként a szigeten

persze teljesen megérdemelten hiszen a képességeikhez mérten kaptak meló

/az utolsó mondatban ha erős iróniát érzel, nem véletlen/

2011. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én sokx látok rendezvényszervező hirdetéseket..

professionön is.


amúgy a suli az előbb említett kapcsolatépítésre is jó

van ismerősöm aki andragógiás volt, és olyan jó gyakorlati lehetőségeik voltak a suliban, h ott jópár emberrel meg tudott ismerkedniendezvények alkalmával, akikkel később tartotta a kapcsolatot.. és a szakmában helyezkedett el..

2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ismerkedni
2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!