Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri ilyen ugráló dolgokat...

Megéri ilyen ugráló dolgokat venni a gyerekeknek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. nov. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyereknek vennéd?
2012. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az elsö link egy 2évesnek tökéletes ,többi 5éves kortol fölfelé jó szerintem ,fiaim szeretik az ilyen ugrálo labdát.
2012. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kislányom két éves, neki szeretném
2012. nov. 16. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Két éves a lányom,amit szeret:

[link]

1 évesen kapta, de a mai napig imádja


Az első link: most kapott ilyet, ráül,de csak helyben ugrál rajta, és hamar megunja

A második labda, kicsi hozzá,bár kapott ilyet rokonoktól,fenn van a szekrény tetején,mert szegény rá akar ülni,de nem ér le a lába, és elesik

A hamradik meg szerintem még annyira se jó,mint a másik kettő

2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, nálunk is ez történt. Az utolsó linkhez pedig nagyon kicsi, azon még kapaszkodó sincs. Mi tavaly karácsonyra vettünk a másfél évesemnek egy hintalovat, azóta sem lehet leszedni róla, és az is mozgásfejlesztő. Én inkább azt ajánlanám.
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyan mint az első linen,és olyan is mint a második.Nem igazán használta egyiket sem.
2012. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*linken


Az lemaradt,hogy az elsőt 1,5 évesen kapta,a labdát pedig 3,5 évesen,de csak 4-4,5 évesen volt jó.

2012. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt játszóházba próbálta a lányom, de nem sokáig köti le.

A másodikat 3 éves korában kapta, de abból is a legkisebb méretet, az volt jó neki. Azzal a mai napig szeret ugrálni. Szerintem a legkisebb méret nem jó még egy 2 évesnek.

A harmadikat nem ismerem, de nem hiszem hogy egy ekkora gyerek tudna vele ugrálni, talán csak rugdosni tudja. Inkább nagyobbaknak való.

Amit az egyik válaszoló belinkelt, az ugráló zebra, az nagyon jó, nekünk is volt, de 1 és 2 éves kora között használta, utána eltettük, mert már nem érdekelte.


Viszont nekünk ilyenünk volt, és ezt nagyon szerette:

[link]


De igazából ezt is csak 2 éves koráig használtuk, mert szülinapjára megkapta a nagy trambulint, és akkor ez is el lett téve. De ha nem kapott volna nagyot, akkor szerintem még ezzel el lett volna egy ideig.

2012. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kisfiam 2 éves és neki van zebrája és ugrálós labdája is.

A zebrát könnyebben használja a labdához kell egy kis egyensúly is.

(1. szülinapjára kapta a zebrát és először félt tőle, de egy kis idő után megszokta és mióta tudja használni nagyon szereti.)

2012. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim viszont mindkettőt imádták, imádják. Napi használatban vannak még ma is, pedig a nagy már 5 éves lesz, a kicsi 2.

A labda tényleg nagyobbaknak való, de a Zebra tökéletes egy 2 évesnek.

2012. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!