Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye egyáltalán nem gáz...

Ugye egyáltalán nem gáz kisfiúnak játékkonyhát venni?

Figyelt kérdés

Apám kérdezte, mit kéne venni karácsonyra a 3 éves kisfiamnak. Nagyon szeret "főzni", ezért egy játékkonyhán gondolkozom. Apám teljesen elképedt, hogy az milyen már egy fiúnak?? Szerintem meg semmi rossz nincs benne, de érdekelne a véleményetek, hogy tényleg olyan meghökkentő-e. Ezt néztem ki neki, még színeiben sem lányos.


[link]


2012. nov. 16. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy hány kiváló férfi szakács van, szerintem sincs benne semmi megbotránkoztató. Sőt, vannak olyan kisfiúk, akik nagyon szeretnek babázni is. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, a lényeg, hogy a gyerek jól szórakozzon. :) Elvégre teljesen ártalmatlan az egész. Ettől még senki nem lett homoszexuális...
2012. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hehe:)

Nemrég én is tettem fel egy ilyen kérdést.


Arra figyelj, hogy ne a kicsi konyhát vedd meg. Amit belinkeltél, nincs méret írva így nem tudod mekkora is valójában. Hiába írják oda, hogy hány évesnek való, az azért nagyon nem mindegy milyen magas az a konyha.


Az én kisfiam is 3 éves lesz decemberben és karácsonyra konyhát kap, de valami nagyobb változatot. Mondjuk ő már most 107 centi, úgyhogy nehéz lesz találni olyat, ami jó a magasságához. Vagyis találtam már egyet, 40 ezerért, de annyiért már lassan egy igazi konyhabútort veszek...

2012. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A méretén én is gondolkoztam, mert tényleg nincs feltüntetve, és az én fiam is 108 cm :D De ha azt nézem, hogy a mostani "konyhája" egy kartondoboz, akkor mindegy milyet kap. De mindenképp élőben fog eldőlni melyiket kapja meg. Azért a 40 ezer valóban túlzás lenne :)) 10ezer körül még barátságos. Na majd kiderül, köszönöm még egyszer!

2012. nov. 16. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fiam van és szeret ő is főzőcskézni. Mi helyhiány miatt nem vettünk neki ilyen konyhát, csak kis főzőkészletet (edények, tányér, evőeszközök, stb.). Mikor látogatóban voltunk a kis barátnőjénél, egy másik kisfiúval szinte végig csak a konyhával játszottak, mert a kislánynak volt. Szóval szerintem semmi kivetnivaló nincs a konyhában. :) Nyáron múlt 4 éves a fiam és mai napig szeret a főzőcskézős cuccaival játszani, sőt, nekem is szívesen segít a konyhában, ha olyat főzök, akkor kavar, fűszerez, stb. :)
2012. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz!

Meglátod, a menyed egyszer még hálás lesz érte, hogy így szocializáltad a fiút :)

2012. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is nagyon szeret főzöcskézni!
2012. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szintén decemberben lesz 3 éves a fiam és neki is konyhát hoz a Jézuska :)

90cm magas a konyha és majdnem annyi széles is, jó nagy, van benne sok minden egyéb is, nem csak főzőcskézni lehet vele, játékcenter vagy mi a szösz :)

2012. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is azt hoz a Jézuska. :)

Én is tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban, hét válaszolóból egy mondta, hogy júúúj, ez lányos játék.

A fiam kis barátja bölcsis, első napján rögtön a kiskonyhát támadta le. :) Ők emiatt nem vesznek neki, de nálunk biztos jól ellesznek vele.

2012. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 1 és 3 évesek a fiaim,mindketten szó szerint lopják az edényeimet,elbújnak az ülőgarnitúra mögé,megpakolják virágfölddel vagy tésztát szednek ki a szekrényből,és ezeket kavargatják.

A főzőkanalaimat dugdosom előlük.

Mi már megvettük a játékkonyhát,én egyáltalán nem tartom cikinek,sőt....ha ezekkel játszanak szívesen....minek még több fölösleges játék.Én múlt héten pakoltam fel 5 nagy zsák játékot a padlásra.

A nagykisfiam állítólag az oviban is szívesen játszik a konyhában!

2012. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az én fiam 2 éves lesz, a nővére játékkonyhája a mindene. Imád vele játszani, sőt olykor leül a pónik meg barbi babák társaságába is. :))
2012. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!