Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisfiúnak milyen...

3,5 éves kisfiúnak milyen játékot hozzon a télapó, meg a Jézuska?

Figyelt kérdés

Elmondom mi van:

Nagyon szereti az autókat, de rengeteg van neki,

van legó, de még nem épít, van mega bloks,

van puzzle, de ezt nem szereti,

van szintetizátor, van játékóra (szereti a számokat)

van gyurma, mágneses rajztábla, (rajzolni szeret)


oviban mondták, hogy szereti a Logicot, ez elég drága, de szeretnék neki ilyet mindenképp,


úgy nagyjából így állunk most, de úgy érzem kinőtte a játékai nagy részét, és valami újdonságokat kéne venni, lehet fejlesztő, vagy érdekes jármű, vagy nagyon szeret szerepjátékozni is

(júliusban volt 3 éves)


ötleteket légyszi, minél többet, linkeljetek ha lehet

nagyon köszi!



2012. nov. 10. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorban a hinta lovamat nagyon szerettem így az ilyen kérdéseknél mindig ezt válaszolom.

Szánkó télre.


[link]

2012. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

számomra megdöbbentő napok óta olvasni, hogy "mit hozzon a télapó/mikulás?"

mikuláscsokit meg gyümölcsöt, ha érti már a viccet akkor virgácsot.

miért kell játékot venni mindig mindenre? aztán az oviban meg dicsekednek, akik meg a hagyományos csomagot kapják, jól irigykednek szegények :(


karácsonyra autópálya? enyém azokat imádja. meg a vonatpályákat+ mi idén veszünk műanyag gyümölcsöket, zöldségeket mert imád főzni

2012. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szereti a Logicot, de drágának találod,akkor nézd meg a Bamino LÜK játékot. Nagyon hasonló, az elv ugyanaz és jóval olcsóbb fejleszteni. Az alapkészletet 2500ftért vettem és a füzeteket hozzá 500Ftért. :)
2012. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket!


írhattok még!


2-es válaszolónak: én szeretnék neki valami kisebb értékű játékot és / vagy mesekönyvet venni télapóra is.

egyrészt amikor mi voltunk gyerekek, banánért sorba kellett állni, persze hogy örültünk neki amikor hozott a télapó. de ma már (hálisten hogy ezt még megtehetem) minden nap van gyümölcs az asztalon, meg néha csoki is. (amit azért persze kap még + mandarint is szoktam tenni a zsákba,)

másrészt én sem vagyok híve az esztelen játékvásárlásnak, na meg pénzem sincs rá, így csak ünnepekkor kap. nyáron volt a szülinapja, az volt az utolsó alkalom, futóbringát kapott. Utoljára a nyuszi hozott neki játékot, és látom hogy már kevés a korának megfelelő játék itthon.

de természetesen mindenki azt vesz télapóra amit akar, meg amit a pénztárcája enged,

2012. nov. 11. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiam decemberben lesz 3, mi ezt a listát küldtük a három ünnepre a rokonságnak, ebbl lehet válogatni. Ami nincs rajta, mert már megva, az egy jobbfajta orvosi táska, meg egy Duplo rendőrautó.

társasjátékok:

[link]

[link]

[link]

mesekönyvek:

Kukori és Kotkoda

Süsü

Pom-Pom

Frakk

Bartos Erikát és Marék Veronikát NEM kérünk

nyomda:

[link]

ruhák:

104-110-es atléta

104-es GUMIS derekú hosszú nadrág (slicces nem jó, még nem tudja kigombolni/zippzárazni) lehet vékony is

Zsírkréta (vastag)

puzzle kocka:

[link]


tematikus matricás füzet (állatok, színek stb.)


Tőlünk Bálint Ágnes mesekönyvet, Micimackós memóriakártyát, rollert és házépítős Duplo-t kap

2012. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3,5 éves lesz decemberben!


Playmobil a szerepjátékhoz (most kezdte nálunk is) még nincs nekünk sem, ezért erre is gondoltam.

3 kerekű roller

Nintendo vagy Vtech smile

Smoby supermarket


(tavaly kapott diavetítőt, lego duplot)

2012. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szereti a Bogyó és Babócát akkor a következő társasjátékot ajánlomÉ

[link]

pont ennek a korosztálynak való, egyszerű, érthető számukra, színes, érdekes, memóriát, számfogalmat, tájékozódást, szocializálást fejleszt miközben együtt örül és játszik a család.

2012. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Játékkonyhát kap az öccsével együtt,meg lego duplot.

Amúgy nagyon szereti a Bambino Lük-öt, Bogyó és Babóca társasjátékokat (szept-be volt 3 éves)

2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TKI Ibolya ***** válasza:

Nálunk a Mikulás gyümölcsöt és csokit hozz!

A Jézuska sem viszi túlzásba.Minek ez a sok játék ha a felével nem is játszik a gyerek.Esetleg hozhat a Jézuska könyvet és foglalkoztató füzetet vagy esetleg ujjfestéket.

2012. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

a társasjáték ötletekért külön köszönet! :)

2012. nov. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!