Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák, hogy mossátok...

Lányos anyukák, hogy mossátok a leányzó nuniját a napi mosakodás során?

Figyelt kérdés
Én középen szoktam neki megmosni, mert két oldalt nem hagyja szívesen. Viszont két oldalt begyűlik neki valami fehér ragadós váladék, amit igen nehéz kimosni. Kb. egy hét után jelenik meg, ha addig nem mossuk. Mi lehet az? Nem viszket neki, nem is irritálja. Ti szoktátok oldalt is mosni? 3 éves.

2012. nov. 16. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta kellene mosni ott is. magasnak is megmosod mindenutt, nem?
2012. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmosnád minden nap,akkor nem gyűlne össze.Te nem mosod meg magadnak?

Lassan itt az ideje,hogy megtanulja magának is mosni.

2012. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem Én már mondhatni nagylány voltam amikor a Bátyám jött be a fürdőbe és dumiztunk és látta a felületességet és Ő "rakott helyre" hogy hogyan kell normálisan megmosni.:) Szóval ezt addig nem tudja az ember lánya míg meg nem mutatják és sohasem késő elkezdeni!:)
2012. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak most 5 hónapos, de pár naposan én is észrevettem ezt a kis ajkak hajlatában, és kimostam a szivacs élével. Azóta minden nap szétnyitom a nagy ajkait, és szivaccsal kimosom, mielőtt begyűlne.
2012. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amíg kicsi tisztába tevéskor is rendesen megtörlöm mindenűt

ezzel hozzá is szokik h bizony ott is meg kell tisztítani

nem csak ahhoz h tiszta legyen hanem az érzéshez is


mikor már nagyobb akkor többször egymás után megmutatom neki és leellenőrzőm h rendben csinálja e vagyis figyelem és szólok ha nem jó


aztán egy bizonyos kor után megy magától is rendben

2012. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap meg kell mosni a punciját, csak a hüvelyébe nem szabad nyúlni. :)
2012. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!