Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor ereztetek hogy konnyebb,...

Mikor ereztetek hogy konnyebb, amikor megtanult jarni a babatok vagy elotte?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, most olvastam a kommentedet, még annyi, hogy amikor még csak éppen járni kezdett, jó volt annyiban, hogy nem rohangászott, csak ment mindenhova. Óvatosabb volt. Azóta a rosszabb, amióta futkos.
2009. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem most 20 hónapos,és 1 évesen elindult,azóta azt lesem mit és hol tesz kárt nem is a butorokat féltem hanem őt.Mert mindig olyat csinál ami életveszéjes.pl ágyon táncol 1 plédel a fején,forgószékben feláll az asztalra feláll és onnan ugrál nincs egyáltalán félelem érzete pedig már elesett 1 párszor . De ő mikor kisebb volt se volt jobb leszakitta a kiságyat és új kiságyvolt a lecek ketté törtek allatta aról ne is beszéljünk hogy kb9 hónapos lehetett ki ugrott a kiságyból és nem volt benne semmi amie ráálhattott,szerintem ráhajot a szélére éa átfordult szerencsére az ágyra.NEM IS TUDOM A VÁLASZT ELŐTTE VAGY UTÁNNA.
2009. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen utána. Nekem másfél évesen indult el a kislányom és már túl értelmes volt ahhoz, hogy üldögéljen. Mondjuk nekem egy nagyon óvatos és nyugodt kislányom van.
2009. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!