Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy megdöbbentem,...

Normális, hogy megdöbbentem, azon, amit láttam, vagy elfogadható dolog?

Figyelt kérdés

Délután elmentem egy hipermarketbe vásárolni, és ahogy a hatalmas parkolóban megálltam, azt vettem észre, hogy a mellettem parkoló autóban egy 3 év körüli kisgyerek alszik teljesen egyedül. Kicsit ledöbbentem.

Túl aggódó vagyok, hogy én soha nem tennék ilyet?


2012. nov. 18. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl aggódós vagy, akkor én is. Teljesen kiakadtam volna ettől. Soha egyetlen pillanatra nem hagynám egyedül a fiamat (2,5 éves) az autóban, és a férjem sem, neki meg tényleg nem műfaja a túlféltés. Nagyon veszélyesnek tartom.
2012. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint ezért megbüntetnék a szülőt.
2012. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent vásároltak akkor nem, nem normális dolog szerintem sem. De én is jártam már úgy, hogy bepakoltam a kocsiba, a gyereket is betettem, visszatoltam a bevásárlókocsit, kb 10 autóhellyel arrébb. Mikor mentem visszafelé, egy idő házaspár állt be éppen mellénk, a gyerekeket figyelték, és nagyon csúnyán néztek rám mikor beszálltam :) Ez is benne lehet a pakliba
2012. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy erről van szó( hogy csak visszatolják a bevásárló kocsit) de jó pár percig álltam ott, és néztem körbe, de közel-távol nem láttam senkit...
2012. nov. 18. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Mi ugyanezt lattuk tetnap egy lidl parkolojaban, csak egy kb fel eves baba aludt a hordozoban. Nem hittem a szememnek. Szornyu milyen felelotlen szulok vannak :((((


35 hkm

2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Elozo vagy, A kocsiban egyedul volt, be volt kotve a hordozo, abban aludt. Ott alltunk kb 5 oercig, pakoltunk be a kocsiba, a szulei gondolom vasaroltak.

Kiakadtam en is:/

2012. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Elnézést kérek az indulatomért,de én rendőrt hívnék rájuk!!!!
2012. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát lehet, hogy rám is csúnyán néznek mostanában. A kissebbik lányom véres hasmenéssel itthon, a nagyot oviba kell hordanom, meg logopédiára, stb. A kicsit nem akarom cibálni mindenhová, így kb 2 percig, míg beviszem a nagyot az oviba, meg kihozom onnan, addig a kicsi a kocsiban van. 3 éves, és ő kéri hogy inkább megvár ott. Kövezzetek meg nyugodtan.
2012. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

23.23-as vagyok

Le lehet pontozni nyugodtan,de felfogja az illető mennyi minden történhet egy gyerekkel egyedül egy autóban????

A párom nagy lányát sem hagyom az autóban egyedül pedig ő már 9 éves!!!

Na mindegy,nem vagyunk egyformák!

2012. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
na ezen én is kibuktam azonnal hivtam volna a rendörséget!!!!! és el nem megyek onnan mig a szülök vissza nem érnek és lehet egy pofonnal jutalmaznám nekem 2.5 éves a lányom de nem merném otthagyni hogy gondolják?????
2012. nov. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!