Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog az hogy a...

Normális dolog az hogy a gyerek ha ül és a háta mögött van valami ami nem túl kemény ütögeti magát hozzá?

Figyelt kérdés
Lányom 20 hónapos és kb 10 hónapos kora óta ezt csinálja fotelban,babakocsiban,etetőszékben.Sokszor annyira erősen és gyorsan hogy még a hangja is elcsuklik,néha közben kiabál hangosan.Én elszédülnék.A doktorő é védőnő azt mondja nem baj majd leszokik,de én félek hogy ez baj:(Más gyereke is csinál ilyet?
2012. okt. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A férjem is ezt csinálta baba korában, a lányunk is ezt csinálja kb 10 hós kora óta. Most az az újabb szokása, hogy négykézláb áll a linóleumon, és úgy veri a fejét a padlóba... :S
2012. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy csak új neki a fájdalomérzet és ő nem fájdalomként éli meg, hanem egy új élményként?? Szerintem majd leszokik róla.
2012. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt csinálja az etetőszékben (evés közben). Most 19 hónapos és elég régóta űzi ezt a szórakozást. Én úgy gondolom, hogy unalomból csinálja.
2012. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, feszültséget vezet le ezzel. A mi rokonságunkban is van ilyen kisfiú, 6 éves, de nincs semmi pszichés problémája, ha erre gondolsz.
2012. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Fiamnál tuti, hogy unalom űzés, mert az evés önmagában uncsi. Biztos, hogy nem feszültségoldónak használja :)
2012. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kislányom két éves és szintén ezt csinálja. Az apukája és az ő ikertesója is nyomatták. Én is egy időben elkezdtem megijedni, hogy ez nem normális, de az :)) Én is azt hiszem, hogy ez valamiféle "relaxáció". Nálunk csak a kanapén csinálja, mert onnan jól visszapattan :) Az is lehet, hogy unaloműző is, én el szoktam terelni a figyelmét és már egyre kevésbé dülöngél. Anyósom is azt mondta, ahogy nő, úgy el is hagyja ezt majd.
2012. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat:)
2012. okt. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!