Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tegyek ha az óvodánkban...

Mi tegyek ha az óvodánkban normálisnak tartják, hogy nincs meleg víz a kézmosáshoz?

Figyelt kérdés
Kihez lehet ilyenkor fordulni?

2012. nov. 20. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
önkormányzat?? Nem tartom én sem normálisnak. Fogat is hideg vízzel mosnak?
2012. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A mosdóban egyáltalán nincs meleg víz... Már mint van, csak direkt elzárták, hogy nehogy leforrázzák magukat és szerintük ez máshol is így van. Szerintem meg ez nem lehet így. Télen kinek van kedve jéghideg vízben kezet mosni wc-zés után? Ráadásul a bacik és a kosz sem jön le a hideg víztől. A fogmosás meg pláne, tiszta érzékenyek lesznek a fogaik...
2012. nov. 20. 09:32
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ilyet még sehol nem hallottam.
2012. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt, pont a forrását veszély miatt. A vezetékes víz a jéghidegtol azért messze van, se a kézmosás másfél perce alatt, se fog,órakor nem lesz a gyereknek attól baja.
2012. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs (nem megoldható pl. műszakilag) akkor szerintem nem nagyon lehet mit tenni azon kívül, amit első is írt. Egyébként nálunk egész gyerekkoromban nem volt meleg víz, csak fürdéshez - persze kényelmesebb a meleg, de nem tartom tragédiának.
2012. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi bölcsinkben sincs, de nem műszaki okok miatt, hanem, hogy ne forrázzák le magukat. Szerintem sok helyen van így, én is furcsállottam.
2012. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi ovinkban sincs. Azért nem jeges víz folyik a csapból, de tény, hogy nem olyan kellemes langyos. Én sem gondolom, hogy ez akkora tragédia lenne, az én fiam itthon is mindig csak a hideget engedi kézmosáshoz. Szerintem azért ha beszappanozzák a kezüket, leviszi az is a koszt és a bacikat!
2012. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a bölcsiben volt, és már 20 éve is volt az ovikban kiegyenlítő tartály a forró víz után, hogy ne legyen forrázás veszély...
2012. nov. 20. 09:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az is közre játszik, hogy nem akarnak túl magas melegviz számlát fizetni. Az ovis korúak meg szeretik órákig folytatni a vizet.
2012. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs meleg víz az oviban.
2012. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!