Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2es fel eves kislanyod mit...

2es fel eves kislanyod mit kap karacsonyra? Esetleg mikulasra?

Figyelt kérdés
tudom, hogy ez inkabb egyeni es azt kell venni ami hozza illik, de kivancsi vagyok, otleteket gyujtok.
2012. nov. 20. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Még csak 2 éves lesz, de ezek vannak a fejemben:

fa építőkocka

duplo

játékkonyhához új kiegészítők (láttam egy nagyon cuki sütős készletet)

babáihoz új kiegészítők, ruhák

mesekönyv

mese dvd

régi diavetítő és filmek a nagyitól a padlásról :)

kirakó


kb itt tartok az ötletekkel, aztán majd meglátjuk, hogy mit tudok megvenni, ill a nagyszülők-rokonok mit találnak...

2012. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fa epitokockakat en is felirtam, ertekesebbnek a jatekkonyhat gondoltam, meg nincs neki, de nem tudom erdekelne e mert kulonbozo fozoszettek vannak mar viszont nem jatszik veluk...se babaruhakkal, kiegeszitokkel:)) szoval nekem kicsit nehez, ezert akarok tobb otletet toletek:) gondoltam meg szankora, korcsolyara (nem tudom ilyen kicsinek megeri e ) a korcsolyat azert, mert gyakran mondja padlon csuszkalva hogy Korcsolyazom:) papirt tesz a laba ala hogy jobban csusszon:) de nem tudom hogy boldogulna egy igazival. most en sem megetek jegre, hogy tanithassam,februarban jon a kisteso. varoma tovabbi otleteket:)
2012. nov. 20. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:

barbi babát,imádja.

orvosi játékszettet ezt is imádja

baba, babakocsival( anyukámék ajándéka)

mikulásra meg csomagot,persze előtte kipuculjok a kis csizmát :)

2012. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A névnapja karácsony előtt van. Arra mi már megvettük és oda is adtuk neki a Mega Bloks építőkockát (2 csomaggal, mert akciós volt a Tescoban). Eddig nem érdekelte az "építkezés", csak mostanában kezdte el, ezért vettük. Nagyon szereti.

Karácsonyra kap még a (rokonoktól is):

játék porszívót, orvosi kistáskát - benne a felszerelésekkel, pénztárgépet (boltosat is szeret játszani), műanyag kis állatokat (házi- és vadállatok), gyurma, Boribonos könyv,

+ a múltkor volt a Tescoban játék laptop, amin kül. feladatokat kellett "megoldani", még olyat szeretnék venni neki. 2000 Ft körül volt, tehát nem drága.

A lányom tavaly kapott kiskonyhát, még mindig szeret vele játszani. Szerintem az is jó, meg a szánkó is!

2012. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Télapóra Füles csacsit a Micimackóból.(minden nap "elmondja, hogy írunk levelet a Télapónak, amiben csacsit kér.A levelet a kandallóba dobjuk, és így jut el a Télapóhoz)

Karácsonyra Lego Duplót.

Játékkonyhára gondoltam, de kislábos, tányér stb.. már van, és nem igazán érdekli egyenlőre.

Még Ikea-s kisasztal+szék lehetséges, mert az utóbbi időben több helyen is belefutottunk, nagyon élvezte hogy ott rajzolgatott, pakolászta a székeket ide-oda.

Nyomdán is gondolkodom, egyenlőre ennyi ötletem van.

2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Az kimaradt, hogy Télapóra kap még egy nagyon szép, Neki való könyvet a karácsonyról.
2012. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca könyv Duplo állatos, kirakó, Anna Peti könyv
2012. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk most a gyurmázás a menő, a moon dough-nak van egy tök jó szettje, ahol egy kutyaház segítségével kiskutyákat lehet formázni, s van hozzá még csont, kutyatál és hús forma is. A hozzávaló gyurma azt mondják, pocsék, nem bontottam ki, viszont Play doh-val próbáltam, és szuperul működik. Auchan-ban 1.590 Ft-ért lehet megvenni a szettet és 1.090 Ft-ért 8 tégely Play doh gyurmát. Ugyanígy a Moon Dough-tól megvettem a farmos szettet, amivel tanyasi állatokat lehet formázni, ez interneten a legolcsóbb, 3.390 Ft-ért vettem, Auchanban ugyanez 7e Ft körüli áron volt.


Könyvet is biztosan veszünk, ez egy jó oldal, ha tippeket akarsz gyűjteni:

mitolvasunkitthon.blogspot.hu

2012. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a hozzaszolasokat!
2012. nov. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!