Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek egy 5 éves...

Mit vennétek egy 5 éves kisfiúnak egy 3,5 éves kislánynak és egy 3,5 éves kisfiúnak mikulásra és karácsonyra? És milyen összegért?

Figyelt kérdés

A 3,5 éves kisfiú az én fiam,a másik két gyerek pedig az unokatesók.

Kb 10000 forintot tudunk ajándékra költeni a 3 gyereknek.


2012. nov. 1. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikulásra én olyan kretív dolgokat veszek a gyerekeimnek, amiket elkészítenek, és a karácsonyfa díszei lesznek. Ez már tavaly is így volt.

Pl.: hungarocell angyalka, fenyőfa, stb. Ehhez vettem festéket, amivel ilyenre lehet festeni,

formát gipszkiönőhoz, szintén karácsonyos témával.

gyöngyök, szalvétatechnikához karácsonyos képeslap.


stb...nálunk ilyenek a Mikulás ajándékok.

olcsó, de klassz dolgok, büszkén akasztotta fel tavaly is a saját gyártmányú cuccokat a karácsonyfára.


Karácsony:

a kislánynak a tescoban most kapható 7 dbos pónicsalád 1200 ft körül.

a 3,5 éves fiúnak vmi autópálya

az öt évesnek meg playmobil, lego lehet használt is.:)

2012. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 évesnek színezőt és mesekönyvet.


3,5-3,5 évesnek nem tudom. Én speciel hamar elkezdtem barbizni, lehet hogy tetszene a kislánynak :) 2700 Ft Tescoban most egy olcsóbb barbie, ami szerintem jobban néz ki mint a drágább.


A fiadnak akár 2 ajándék is mehet a maradék 5-6 ezerből :)

2012. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én több apróságot szoktam ilyenkor a csomagba tenni. A lánynak lehet például szép kis csatot, nyakláncot, karkötőt, vagy van olyan pici "zsákbamacska-szerű" póni a játékboltokban, az most nagyon menő :) az én 4 éves lányom olyat is kap. Fiúknak szerintem kicsit nehezebb. Az én 3 évesem kis bádogperselyt kap meg egy autót a Verdák rajfilmből, mert az most a nagy kedvenc. És persze apró csokikat, mogyorót és mandarint, a hagyomány kedvéért :)
2012. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!