Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem olyan ásványiol...

Tudnátok nekem olyan ásványiolaj-mentes fürdetőt ajánlani, ami sok helyen kapható (pl. patika, dm stb. )?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Neogranormon, szerintem az egyik legjobb. Johnson's-t nem ajánlom
2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a dm-nek, rossmannak és a müllernek is van saját márkás terméke, ami ásványiloaj-mentes teljesen 8és baráti árban van...), úgyhogy érdemes krülnézgetni a drogáriákban. Persze vannak márkás drága cuccok is pl a hipp-nek is van meg a niveának is úgy tudom, de ezek nagyon drágák (legalábbis nekem)

patikában lehet venni a babé termékeket, szintén nagyon jók ,de rettentő drágák

2012. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dm-es sárga Alverde fürdető nagyon jó. Minden mástól kipattogzott a lányom bőre, ezt bírja.
2012. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
DM-es Babylove, kék flakonos, amin az Öko-test "sehr gut" minősítésű. Nem habzik annyira (szerintem), de nagyon jó az illata, gazdaságos. Ahogy írták, a Rossmann-nak és Müllernek is van hasonló saját márkása, azokról nincs tapasztalatom, én 2 éve leragadtam ennél.
2012. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A neogranormon nem éppen ásványiolaj-menzes. A dm-es alverde viszont az, és jó, mi azt használjuk.
2012. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dm-es babylove-ot használom én is. Jó árban van, és mentes sok mindentől :)
2012. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem meglepett a kérdésed, megnéztem a mi fürdetőnket (Neogranormon), oda az van írva, hogy ásványiolaj-mentes.
2012. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!