Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli lányodnak milyen...

2 év körüli lányodnak milyen frizurája van?

Figyelt kérdés
28 hónapos lányom, most elkezdte elfogadni, hogy teszek a hajába csatot, de copfot nem akar megengedni. Rövid haja van, mert eddig nem tűrt semmit a hajában és utál fésülködni. Vékony szálú, ritka haja van, de így is gubancolódik. Most arra gondoltam, vállig megnövesztem neki, de ez nyárig el fog tartani. Kicsit hozzá kéne szokatni, hogy van valami a hajában. Hosszabbra nem akarom meghagyni neki még jópár évig, így is nyűg a hajmosás, hajszárítast most szereti:D Eddig én vágtam a haját. Még nem akartam elvinni fodrászhoz. De valami frizurát most már kéne neki csinalni. Elől szemöldökig van vágva, oldalt a fülénél kicsit a füle alattig ér, hátul meg teljesen eltakarja a nyakát, pár centit túl is lóg. Valami jó neki való frizurát tudnátok ajánlani, vagy valami képet küldeni, ötletnek. (Egész életemben én rövidhajú, fiús lány voltam, de ő igazi kislány, valami lányosabb frizurát akarok neki)
2012. nov. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném fodrászhoz, azt a pici hajat pillanatok alatt "megigazítja". Ha nem tűri a csattot, azzal nem tudsz mit csinálni sajos :) A legkisebbem most egy éves, de alig va haja, hátul kicsit több van, de az is csak pár mm. Nem tudom mikor jön szóba nálunk a csatt vagy a hajgumi. :))
2012. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 22 hós és ugyanaz a helyzet mint nálatok.

Rábíztam a fodrászra a fazont. Hátul rövid lett, lépcsőzetesen

vágva, oldalt a füle aljáig ér, a frufruja enyhén ferdén van vágva

így amikor nő neki simán félre lehet söpörni és nem fog

a szemébe lógni. Amúgy van itthon hajzselé végső esetben a frufruját

az is távol tartja a szemétől ;) . Csattot, gumit nem tűri meg ő sem.

2012. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónaposak a lányaim, és pár hete kezdik megtűrni a hajukban a hajgumit úgy, hogy nem szedik ki pár perc alatt vagy a sajátjukét vagy a másikét. Sok színes hajgumit vettem, van, amin masni, maci, stb. van. Most már kiválasztják, hogy melyiket akarják. Hajpántot, hajcsatot nem tűrik el, ezekkel is próbálkoztam. Én elöl vágom a fufrujukat, mert nagyon belelógna a szemükbe (eddig 4x kellett vágni). Szerintem a fodrászt nem nagyon értékelnék. Nekem is küzdelmes egy kicsit.
2012. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most lesz 21 hónapos a lányom. Váll alá ér a haja, de mivel göndör, így össze ugrik neki. Elől a frufruja féloldalasra van vágatva, így szépen oldalra lehet tűrni neki. Azt nem szoktam elcsatolni, mert jól áll neki. Csak olyankor, mikor kezd a szemébe lógni.

Amúgy vagy copfot csinálok, vagy hajpántot teszek bele. Van, amikor ő kéri, hogy fésüljem meg, csináljak copfot neki. Mivel oldalt picit rövidebb neki, így azt el szoktam még csatolni, mert nem ér bele a copfba.

De szerintem is az a legegyszerűbb, ha elviszed fodrászhoz. Majd ő tudja, milyenre vágja, mi állna jól neki.

2012. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénknek tuti, hogy rövid lesz. Erősödjön a haja. Nem tennék bele semmit amúgy sem, valahogy a természetesség híve vagyok ebben is, ilyen kicsiként különösen.
2012. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!