Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvónőknek szokás valamit...

Az óvónőknek szokás valamit adni karácsonyra?

Figyelt kérdés

És mit?

ma láttam az egyik anyukát, már adta a karácsonyi ajándékot

2 óvónő + 1 dadus, én meg egyedül nevelem a gyereket, nem szándékoztam volna erre költeni, de ha ez a szokás, akkor muszáj lesz



2012. nov. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Menjél be egy 300Ft-os boltba vegyél egy karácsonyfadísz csomagot aztán a gyereked adjon egyet minden óvónéninek. Aztán kész, vagy csináljatok valamit saját kezűleg.
2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Az én kisfiam utolsó éves az oviban,de egyszer sem vittünk karácsonyi ajándékot.Nem is hallottam még róla.


Nőnapra vettünk egy egy szál virágot és év végén.

2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Te kapsz tőle ajándékot? Nem. Ennyi...

A másik anyuka meg csak túlbuzgó.

2012. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi adtunk, de nem kötelező. Az ovonenik kevés készletet kaptak -990..-/6dbos készlet-, a dadus meg kávét-300.-
2012. nov. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Rajtatok múlik. Ha bevezetitek ezt a szokást onnantól kötelező lesz.
2012. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk tilos a szülőktől bármit elfogadni a dadusoknak. Csak az intézményvezetőnek lehet átadni csomagot, senki másnak.

Mi általban papírt viszünk, ceruzát, gyurmát... de ajándékot sosem.

2012. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem szokás, de illik. Akár egy-egy kis kávét is vehetsz,jelképes ajándéknak. Vagy egy gyertyatartót pl.
2012. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő voltam,soha nem kaptunk.Évzárón egy csoport által vett ajándékot vagy virágot ill. nőnapkor 1-2 fiútól.nekem eszembe sem jutott,hogy kapjak...mondjuk ha már adni szeretne valaki, egy otthon gyerkőccel"barkácsolt"karácsonyfa dísznek vagy egy sk képeslapnak vagy egy kicsi mézeskalács fenyőnek díszítve biztos örülnék.:)
2012. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!