Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi törtenhetett a fiammal? 3...

Mi törtenhetett a fiammal? 3 eves kisfiam mar egy ideje, talan 1 honapja semmit nem akar megenni, semmilyen fött etelt csak levest. Azelött mindent megevett. Miert van ez?

Figyelt kérdés
kepes nem enni,uzsonnazni sem uzsizik,sem joghurt,sem kinder bueno semmi azelött ette ezeket.mi lehet vele?megsem kostolja.lehet autista,hogy ennyire valogat mostanaban?
2012. nov. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem gondolod komolyan azért nem eszik mert autista.... van ilyen idöszak
2012. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hónapig csinálta ezt, ő is most lesz 3 éves.

Nem kezdtetek ovit, vagy valami változás nem volt az életében?

Nálunk tavaly a bölcsikezdés váltotta ezt ki, mostanra rendeződött.

2012. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jart oviba 1,5 honapig.most nem jar,mert kikellett vennem,mert azt mondtak nem birnak vele.februartol megint menni fog.en megyek dolgozni.de amugy igen azota lett ilyen valogatos.
2012. nov. 22. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez volt 3 évesen,most lesz januárba 4 és most már jobb a helyzet,de nem sokkal.Nem eszik azóta,babot,borsot,olyan levest ami rántásos,nem eszik húst,pedig elötte imádta ezeket a kajákat,aztán nem eszik gyümölcsöt csak almát és banánt,de ennyi.Hát én is vittem mindenhova,tartottam zsúrokat,hátha eszik majd a gyerekekkel,de semmi.Megeszi a levestésztát magába leves nélkül.Ez van,de most már éha kér egy kis levest is.Az oviba látja a,hogy a gyerekek esznek és mondja az ovonő,néha már ő is.
2012. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!