Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy elutasítás csak amiatt történhetett meg, mert a lány teljes mértékben bizonytalan és maga sem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért, mert nem akar tőlem semmit vagy nem jönnék be neki. Azért merült fel bennem a kérdés, mert esély van rá, hogy majd felkeres engem és nem tudom, hogy reagáljak majd. Elég büszke embertípus vagyok.
2012. nov. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
letezhet,ez foleg nagy szakitasok utan szokott elofordulni,vagy akkor,ha van valaki mas is a kepben,es az illeto nem tudja biztosan,mit szeretne. hogy mi lesz a tovabbiakban,ha felkeres,azt neked kell erezni/tudni,de ha igazan fontos valaki,akkor nem a buszkeseg fog dominalni.
2012. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tyler913 ***** válasza:
Persze,hogy nem tudja,mit akar.Neked kell megmondani,mit akarjon.Hogy mit tegyél,ha felkeres? Nos,az attól függ, tetszik-e Neked.Ha nem,akkor hajtsd el.Ha igen,akkor kéresd egy kicsit magad.Ne higgye,hogy egyet füttyent,és Te ugrasz,hanem neki kelljen megdolgoznia azért,hogy kapjon még egy lehetőséget.
2012. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szesszili: igen eltaláltad, más is volt a képben. Aztán nagyon úgy tűnik, hogy rosszul választott.
2012. nov. 9. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen esetben van (ha van más is a képben).


De én is elég büszke vagyok, és én nem futnék olyan után, aki velem párhuzamosan mással is kavart. Pláne, ha nem engem választott és pórul járt.


24/N

2012. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én sem futok utána. Csak, ha előfordulna a kérdésben lévő szituáció, akkor mit tegyek?
2012. nov. 9. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, én is így voltam. Hirtelen kavarogtak bennem az érzések, nem tudtam eldönteni mit akarok, ezért azt mondtam neki hogy nem. De aztán rájöttem, hogy ez már nem baráti szeretet amit érzek iránta, nem akarom elveszíteni, hogy mennyire fontos nekem és nem akarom hogy másé legyen. Azóta együtt vagyunk. Életem legjobb döntése volt. :)
2012. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idő telt el az elutasítás és az összejövetel között?
2012. nov. 9. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
eleg kenyes kerdes,hogy mit tegyel,mert nem annyira egyszeru tullepni azon a nyomaszto erzesen,hogy valaki mas miatt utasitot vissza. talan meg a kesobbiekben is feljohet ez a dolog serelemkent. szerintem merlegelj,mennyire fontos neked ez a lany,es annak fenyeben cselekedj,ha felkeres. en is eleg buszke vagyok,es bizony nem szivesen lennek lo helyett szamar,de mindenki maga tudja,mennyire tudja kezelni ezeket a dolgokat
2012. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nem túl jó helyzet, nem irigyellek, elég nehéz dönteni ilyenkor.

Szereted őt? Ha igen, akkor némi ellenállás után én szerintem belemennék, ha látnám, hogy sokat képes értem megtenni. Azért persze nagyon nyitott szemmel kell járnod, főleg a dolog elején, és megfigyelni, hogy ő mennyire gondolja komolyan... mert lehet, hogy szeret téged, vagy majd fog, de az is lehet, hogy csak fél attól, hogy egyedül marad, és csak ezért kellesz neki...

2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akármi miatt elutasíthat. Elutasíthat, mert nem tetszel neki, azért is mert idegbeteg és szar szemét napja, hangulata van, elutasíthat mert egy másik tetűbe szerelmes, elutasíthat, mert fél kapcsolatba kerülni akárkivel, elutasíthat mert szüzen akar megpusztulni, sok indok lehet. A lényeg, neked meg csak az jön le,hogy nem ütötted meg a mércét, és lélekben meg leszel törve!
2012. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!