Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor pisiltetek be utoljára?

Mikor pisiltetek be utoljára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 1981-ben.
2012. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor hány éves voltál?
2012. nov. 22. 19:34
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy értendő,hogy hány évesen,nem hogy melyik évben.
2012. nov. 22. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

1-es vagyok.

1980-ban születtem. Kb. 14 hónapos koromtól nem kellett pelenka. Akkor még nem az volt divat, hogy az óvodába menésnél is gond még a szobatisztaság. Akkor még nem volt ilyen kényelmes a pelenkázás mint most, ezért az anyukák időben elkezdték a szobatisztaságra nevelést.

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem tinikoromban egyszer sikerült, álmomban minden akadályozó tényező felvonult, nem volt szabad wc, amikor volt, rám nyitottak, aztán nem akaródzott elindulnia, de az én akaratom volt az erősebb!:-))))))

ezt leszámítva kb 2 éves korom óta nem pisilek be.

2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én olyan 10 évesen :D fogszabályzásra jártam a szomszéd városba, egyedül kellett mennem. hazafelé iszonyatosan kellett pisilnem, de sehol nem találtam semmi olyan helyet ahova bemehettem volna vagy ne lettek volna emberek (lakótelep), így becsurrant :D

nagyon ciki volt hazamenni :)


előtte nem emlészem, hogy éjszaka vagy nappal bepisiltem volna, szerintem 2-3 éves korom után nem fordult elő ezt leszámítva

2012. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, annyira nevettünk, majd olyan huszon évesen egy jó szex után.
2012. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

1-es vagyok.


Ha ez a kérdés arra irányul, hogy felnőttként (tiniként) mikor pisilt be valaki, akkor miért a kisgyerekek témakörben van? Én úgy értettem a kérdést, hogy a kérdező anyukáktól kérdezi, hogy a kisgyerekük mikor pisilt be utoljára, csak többesszámban tette fel a kérdést, mint ahogy néhány anyuka szokta (tudjátok: pisilünk, büfizünk, szopizunk stb.). Ezért vicceltem vele, hogy én 1981-ben.


Most akkor mi a kérdés, hogy a kisgyerekes anyuka mikor pisilt be? Mert ebben a témakörben elvileg anyukák válaszolnak, tehát a kérdés gondolom nekik szól.

2012. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1-es,ti mikor pisiltetek be utoljára?
2012. nov. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!