Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap megy utoljára bölcsibe...

Holnap megy utoljára bölcsibe a kislányom, valami kis ajándékot szeretnék adni a gondozónéniknek?!

Figyelt kérdés

Nagyon szerettük őket, tényleg nagy szerencsénk volt velük és a kisfiam is hozzájuk fog járni jövő ősztől.


Nagyon szerényen élünk, ezért Zsolnay porcelánt vagy értékesebb tárgyi ajándékot, de egy mutatósabb cserepes virágot sem tudunk mindhármuknak adni. Arra gondoltam, hogy rajzolnánk/készítenénk egy-egy üdvözlőlap szerűt a lányommal délután (esetleg só-liszt gyurmából valami kedves figurákat közösen, és ő ki is festhetné) és holnap 1-1 kis doboz bon-bonnal átadnánk és megköszönnénk a törődést és odafigyelést.

Szerintetek ez így jó lenne? Nem lesz ciki, hogy nem tudunk nagyobb értékű ajándékot adni?

Van esetleg valami jó ötletetek?


(a gyerekeknek sütünk egy tálca sütit és azt bevisszük ebéd utánra)


2011. jún. 29. 12:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint idén ősztől (a következő tanévtől) jár majd hozzájuk a fiam. Bocsánat...
2011. jún. 29. 12:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó lesz. Biztos vagyok benne, hogy örülni fognak. És egyáltalán nem ciki. "Zsolnay porcelánt" maximum közösen szoktak venni a szülők, ha az egész csoport együtt "ballag".
2011. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes! Én is rajzoltatni szeretnék a lányommal! És mellé valami apróság, de tényleg apró dolog!
2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

A porcelánt azért írtam, mert az egyik szülőtárs konkrétan ezt ad (ők nagyon el vannak eresztve anyagilag), van aki sokezer ft-os vásárlási utalványt ad, többek pedig drága cserepes virágot. Én ezzel nem tudom tartani a lépést, de tegnap egész délután ragasztottunk-színeztünk-rajzoltunk, szerintem szép és kedves ajándékok születtek. A kedvenc gondozónéninek azt rajzolt bele : "amikor alszom az ágyikóban és örülök, mert simogatsz" , a másik kettőnek meg egymás kezét fogó emberkefigurákat "xy néni és én".


(mindnek azt írtam az elejére Köszönettel és szeretettel - remélem ez így jó lesz, ja, és nem teljes nevet írtunk rá, hanem azt ahogy őt bent szólították)

2011. jún. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!