Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek későn lett szobatiszta...

Akiknek későn lett szobatiszta a gyermekük, mikor lett az?

Figyelt kérdés
2 éves 9 hónapos kisfiam tavaly még bele-belepisilt a bilibe, kétszer bele is kakált, de most egyáltalán nem akar még ráülni sem.nem erőltetem, de mindig megkérdezem.Most egy hónapos a kistestvére, nagyon féltékeny, de előtte sem akart a bilibe pisilni.sem a wc-be, pedig 2 szűkítőt is vettünk.matrica kipróbálva, nem működik.és 3 hónapos korától csak 3 naponta kakál, néha 4-5 nap is kimarad, és kúppal sikerül.szervi baja nincs, okos és vissza tudja tartani a pisit, mert délutánonként le szoktam venni a pelust és nem pisil be, de a fürdőkádba belepisil, amikor tusol.mit tegyek, segítsetek!most bölcsis, de ősszel oviba megy, így nem fogják fogadni...
2012. nov. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszig még RENGETEG idő van!

Az én kisfiam is olyan, hogy csak itthon megy el wc-re, egy jó ideje egyáltalán nem ül rá a bilire, pedig máskor oda kakilt.

Nagyon sokáig csak akkor kakilt, ha ráadtam a pelenkát,képes volt órákig visszatartani. Most négy éves, óvodás, de ott is csak ritkán megy el pisilni, soha nem kakil ott, csak itthon. Azt is 2 naponta.

2012. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

3 évesen lett szobatiszta egyik napról a másikra, előtte soha nem pisilt se wc-be se bilibe.Éjjel 4 éves koráig volt pelus.

2012. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, mások is vannak így...én is abban reménykedem,hogy őszig még sok idő van, csak a családtagok stresszelnek minket, mintha mi lennénk a hibásak, hogy nem szobatiszta.Dehát hogyan is lehetne ezt erőltetni?-nem kötözhetem a bilire...
2012. nov. 23. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 2,5 éves, ő mostanában bilizik,viszont a kaki miatt egyáltalán nem ül bilire.És ő már januárban mehetne...:(Ami szomorú az az,hogy már szeretne is menni,de míg nem szobatiszta,addig nehéz lesz..
2012. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!