Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mit kapnak a gondozónő...

Nálatok mit kapnak a gondozónők (bölcsi) ill. óvónők névnapra illetve Karácsonyra?

Figyelt kérdés

és milyen értékben névnapra, milyen értékben Karácsonyra?


köszi



2012. nov. 23. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra egy bonbon (kb 600 ft) és egy saját gyártmányú ajándék. Idén só-liszt gyurmából készítettünk karácsonyfadíszeket, kifestettük és becsillámoztunk.


Névnapra pici virág.

2012. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idén kezdte az ovit a fiam, eddig nem igazán gondoltam arra, hogy venni kellene valamit, nem is szokás nálunk. A szülői munkaközösségi tagok a csoportpénzből vesznek ajándékot, de külön-külön a szülők nem szoktak.

Viszont, a minap kaptam egy ötletet egy karácsonyfadíszre, egyszerűen otthon elkészíthető, szerintem olyat fogunk csinálni a gyerekkel.

2012. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Névnapra semmit, remélem nem veti fel az ötletet valamelyik szülő...

Karácsonyra vásárlási utalványt. (10.000Ft)Szívem szerint ezt sem adnám, mert volt már rá példa, hogy olyan alapvető dolgokért kellett szólnom, hogy csinálják meg, figyeljenek oda, amiért ott vannak és a fizetést kapják. (Arról nem én/mi szülők tehetünk, hogy keveset kapnak, más 3 műszakban, gyárban gürizik ennyi pénzért, nem teng-leng a gyerekek között). Na de hogy néz ki, hogy a többi szülő ad, én meg nem...1x kibírjuk...

Sajnos azt látom, hogy ez is kezd olyan lenni, mint az orvosoknál a hálapénz. Egyszer valaki elkezdi, onnantól kezdve "ciki", ha nem adsz...

2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Természetesen a 10.000Ft-os utalványt az egész csoport adja.:)De 3 gondozónő esetén ez 3x 10.000FT-ot jelent...
2012. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam bölcsis. Megmondom őszintén én névnapra nem adok semmit a gondozónőknek , Karácsonyra valamilyen apróságot kapnak majd a fiamtól, nem nagy értékben. Karácsonyi vásárban nézek majd egy kedves figurát, amit felakaszthatnak otthon a fára, ha akarnak. Szerintem jelen helyzetben inkább a gesztus fontosabb, mint az érték.
2012. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nálunk 4 gondozónő van, magánbölcsi (babát várok megint, csak ide vették fel), de ez nem azt jelenti h felvet minket a pénz és még a névnapi csokor csak csak, de Karácsonyra most mondta az egyik anyuka h nagy ajándékcsomagokat vesz, egész biztosan nem 2000Ft/fő értékben...azt sem akarom h a mi kis semmink virítson a többi nagy csomag mellett, de kicsit túlzásnak is érzem hogy egymást licitáljuk túl majd ezekkel évről évre.Nekünk konkrétan nem lesz ajándék a férjemmel, csak a lányunknak, nem szeretnék 10-12.000Ftot áldozni a gondozónőkre. Valóban jobb lenne egy szülői munkaközösségszerű valami ami összedob 1-1 ajándékutalványra, így nagyon gondolkodni sem kell, meg fejenként kevesebb a költség. Aranyosak, kedvesek a lányok, de most pont nem fér bele a keretünkbe. Valami kézzel készített apróságot fognak kapni max 2000ft-rt fejenként. Remélem megértik:-(
2012. nov. 23. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ma adtuk oda a Katalin napi ajándékocskát a bölcsis gondozónőnknek és a konyhás néninek. összejárunk egy másik anyukával, közösen vettünk bonbont, egy kaspót és virágokat készítettünk bele. összesen 2000 Ft-ba került. Nagyon örültek neki.

Karácsonyra is valami kis kézzel készített apróságot adunk, főleg, mert akkor nemcsak a mi két gondozónőnknek, hanem mind a hatnak adunk. Maximum 500Ft/fő összeget szánunk rá.

2012. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éppen az a baj a mai világban, hogy valaki attól tart, hogy lenézik az ajándéka miatt! Ez borzasztó, de persze megértem mit érzel. A mai világban senki sem várhatja el a 10 000 ft értékű ajándékcsomagot, főleg úgy, hogy még a családok többsége a saját rokonainak sem tudja megoldani a sok ajándékot!

Egyébként meg nem értek egyet azzal, hogy a gondozónő meg óvónő egész nap teng-leng, mert ez baromira nem így van.

2012. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!