Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mentek gyermekkel ha...

Hova mentek gyermekkel ha nincstelenek lettetek, ha nincs mas megoldas csak menni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Bár igyekszem úgy élni, hogy ez sose fordulhasson elő, de ha mégis így járnánk, anyáékhoz mindig mehetnénk.
2012. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mi is a szülőkhöz mennénk.Remélem,kedves kérdező,a kérdésed csak elméleti.
2012. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes családsegítő központban tudnak megoldást. Esetleg ha pici még a gyerek, anyaotthonba is mehetsz. Ha minden kötél szakad, ideiglenesen állami gyermekotthonba is adhatod a gyereket, míg megoldod az életed.
2012. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyuhoz. Esetleg, hha tenyleg nem lenne ma megoldas, akkor anyosomek, tesomek, baratok segitseget kernem atmeneti szallasnak.
2012. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak elmeleti igen , ma nagyon felfujodtam a paromra mert igaz hogy jatekbol de nyomogatott, a nadragomon levo gyongy diszt nezeggette fogdosta gyermekem,es a parom meg muttatta hogyan kell, jo erosen belem nyomkodta a combomba az ujjait 3 szor loktem el a kezet es szoltam neki hogy nagyon faj hagyja abba ez nem vicces, akkor sem ertette mire fel tudtam alni a szekrol es otthagytam a konyhaban kivonultam a szobankba, es meg o van megsertodve hogy en meg mertem sertodni es nem adtam neki puszit sem mergemben, ezert gondolkodtam el hirtelen hogy mi lenne ha eldurvulna a helyzet ha esetleg merges lesz nem e meg fog utni is ha jatekbol nyomkod es nem erzi az erejet, mi lesz kesobb. Mar tobbszor is elofordult hogy erosen fogott meg durvan amikor csak puszit akart adni.
2012. nov. 25. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak anyaotthonok, családok átmeneti otthona, stb. Amúgy meg leginkább fel kéne nőni és értelmes emberek módjára megbeszélni a vèlt vagy valós problémákat. Csak egy tipp :)
2012. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!