Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már 7 éve ismerek egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7 éve ismerek egy lányt nagyon jó barátságban vagyunk egymással. Most barátságok kötött egy kisebb lánnyal, öt ölelgeti, emelgeti állandóan. Kicsit úgy érzem mintha elhanyagolna. Ezért nem tudok ezzel mit csinálni! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis: Van egy lány aki nagyon jó barátom már 7 éve. De most megismert egy kisebb lányt, öt ölelgeti és emelgeti állandóan. Engem meg hanyagol. Nemrég voltam vele discoban ott is keresztül nézett rám csak azzal a kislánnyal törődött, ezért én rosszul éreztem magam. Én eddig mindig kiálltam mellette, de most a kis csaj miatt minden barátját hanyagolja. (De én még mindig kedvelem). Mit tegyek? U.T:. Kérlek ezeket ne osszátok meg a közösségi oldalakon.
2011. dec. 9. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek van a kérdésben egy hiba: ...vele discoban ott is keresztül nézett rajtam..
2011. dec. 9. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt az ideje tovább állnod!

Tudod az igazi barátok mindig megmaradnak!

Ha úgy érzed hogy nem jó a kapcsolat akkor ne is foglalkozz vele!Gondolom nem ő az egyetlen!

2011. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te fiú vagy?
2011. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jesszus, rinyagép...na mindegy, ha barátod lenne, akkor mindegy lenne neked, hogy mással is jóban van-e.valami más van, egyszerű féltékenység,igen, barátok közt is van féltékenység.ha fiu vagy, akkor meg főleg.
2011. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen talán igazatok van.Igen teljesen egyetértek veletek.Nem csak egy hall van a vízben. (fiú vagyok)
2011. dec. 10. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést (hal). ...nem csak egy hal van a vízben.
2011. dec. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!