Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek karácsonyra egy 4...

Mit vegyek karácsonyra egy 4 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Azt hozzá teszem, hogy olyan játékot szeretnék, ami valamilyen képességét fejleszti, mert egy kicsit le van maradva kortársaitól.


Lehet ügyességi vagy logikai, mindegy.

Az autókat imádja, de mindenki más is azt fog venni, így én mást szeretnék.

Tavaly legót kapott, amit imád, előtte fa összerakható vasutat, triciklit.


Köszönöm



2012. nov. 25. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyurmaszettet vagy a Müllerben (persze biztos máshol is) van egy csomó féle társasjáték, ami 4 éves kortól ajánlott.
2012. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg,hogy le van maradva kortársaitól?


Nekem májusban lesz 4 éves a fiam,és most én is gondba vagy,hogy mit tudnék venni neki,mert millióegy autója van...meg egy csomó játéka de egyik sem köti már le a figyelmét és nem is tanul velük.Az oviba nagyon jó játékok vannak.


Én valami társasjátékra gondolok csak még nem találtam olyat ami tetszene.

2012. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam ugyanezt egy másik kérdésre, de a kérdezőnek meg kettesnek is javaslom az óvodai segédeszköz-boltokat, valami hasonló kifejezésre (vagy oktatási segédeszköz, óvodaieszköz-ellátó stb) keressetek a neten. Másik vesszőparipám a fakopáncs.

Én se szeretem az értelmetlen játékokra költeni a pénzt és venni egy ötvenezredik rózsaszínű pónit vagy műanyag kacatot.

2012. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vegyél ilyet:

[link]

vagy társasjátékot:

[link]

nem túl nehéz.De a gyurma vagy a szerelő játék is jó ötlet.de én még vettem neki egy fress metál kis hegyi autópályát,meg verdás autót,és kap rollert.persze elosztva a családban.

2012. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
geomag, társas, lego, fakopáncs oldalán a logikai játékok is hihetetlen jók.
2012. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem a logikai játékokat,az én kisfiam is 4 éves,én a logico-p oldalt ajánlom,szerintem nagyon jó játékok vannak,elég jó árban.golyópályát rendeltem neki innen,ezen felül legos kisautót kap,garázst és nerf puskát,illetve egy markolót,amit többféleképpen össze lehet szerelni.
2012. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A fakopáncs honlapot ismerem, már sokszor rendeltem onnét. A Logiko-p is nagyon jó, megnéztem.


Még mindig tanácstalan vagyok, így várom a segítséget!

Várom a további válaszokat!

2012. nov. 26. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül mit vettél? Én is hasonló cipőben járok, teljes tanácstalanság...
2013. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!