Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem vittem keveset az oviba...

Nem vittem keveset az oviba ünnepségre?

Figyelt kérdés
21 fős a csoport, és a kisfiamnak szülinapjára küldtem be pilóta kekszből 1 nagy dobozzal + 1 kis(henger alakú), ill. 3* 1,5 l Apenta üdítőt. Szerintetek nem vittem be keveset? Ti mennyit küldtök be ilyenkor? Hány félét stb.
2012. nov. 26. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy csomag ropit, és két csomag kakaós kekszet vittem be, azt mondták, elég. Szerintem a tiéd is elég, a mindenkinek jutott belőle egy pilótakeksz, plusz üdítő, az teljesen jó:D
2012. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem volt szülinapunk az oviban,de én sütök egy kissebb négyzet tortát majd,meg sió lét viszek 3 dobozzal ez ugye literes!Szerintem nem vittél keveset,Itt igazából nem az a lényeg hogy mennyi mindent viszel hanem az hogy ott is tartjátok,nálunk van aki nem is tartja!Viszont valahol nem is engedik az óvónők!
2012. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így kb egy keksz jut egy gyereknek, ha a nagy csomag azt jelenti, amire én gondolok (gyerekkorunkban volt tényleg nagy papírdobozos, de szerintem olyan már nincs). Őszintén szólva nem valami sok, de azért nem probléma. Az apenta nem szénsavas?
2012. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az Apenta szénsavas (bodzás ízű).

Igen, nekünk is ez az első alkalom h oviban is tartjuk a szülinapot, tehát még nincs gyakorlatom.

Viszont nem tudom, én úgy gondoltam hogy 1 keksz/ fő.

Ti mennyi kekszet adtok/ fő?

2012. nov. 26. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én tortát sütöttem tavaly, nem kekszet vittem. Pilótakekszből legalább két darabot számolnék fejenkénk. És szénsavas üdítőt nem vinnék, nem örülnék neki, ha ilyet kapna a lányom, bár valószínűleg meg sem inná.
2012. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Tortát szoktunk vinni, boltit, mivel kell róla blokk. Inni még nem vittem, de a 3 1,5 literes biztos elég, viszont a szénsavas nem jó ötlet. Az én fiam már 6 éves lesz a napokban, de még mindig nem szereti.

Kekszből inkább vittem volna olcsóbbat, de többet, ne kelljen számolgatni, plusz sósat is az édes mellé.

2012. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
én sem vinnék szénsavas üdítőt.inkább baracklevet mert azt általában minden gyerek szereti.kekszből én is 2db-ot számolnék fejenként.
2012. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak a névnapjára egy nagy csomag ropit vittem be,egy 500g és egy 200g-os vegyes édes süteményt (kekszet)+3 liter almalét.25 fős a csoport,de betegség miatt nem volt teljes a létszám,3-4 en hiányoztak.Én is kevésnek találtam ezeket,du.mikor mentem az óvodába kérdeztem az óvónénit azt mondta ez nekik így pont elég volt.
2012. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi tortát szoktunk bevinni, a 25 fős csoportba 16 szeletest. Ez igy bőven elég, néhány szülinapi bulival a hátam mögött úgy látom, hogy általában 2-3-4 falatot esznek max. a tortából, egy teljes szelet mindig sok.

Nálunk mindig ebéd után van a szülinapozás, olyankor már jól is vannak lakva, inkább csak a gesztus a lényeg.


Kekszet nálunk "csak úgy" szoktak bevinni, minden alkalom nélkül, csak nasinak. Szülinapkor mindenki tortát visz.

2012. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk házi készítésűt nem lehet vinni.

A fiam a tortákat, sütiket nem szereti, ezért Dörmi-t vittem be. Minden gyereknek 1 db, és plusz 4,( 2 óvonő, dadus és vezető). ÉS 3 liter gyümölcslé.

Volt olyan gyerek aki turó rudit vitt.

2012. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!