Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek/vegyek 4 éves...

Mit vesztek/vegyek 4 éves fiamnak karácsonyra? Rengeteg autója van kicsi és nagy, távirányitós, felhuzható, autópálya is van söt épitő kocka és lego is akad! Jo ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok,társast már kap mástól,és autópályát is meg van is igy az is kilőve,darunk is van és szerelhető játék meg szerszám is van bőven,de szeretnék valami neki korához megfelelő ajándékot venni!
2012. nov. 27. 10:42
1 2
 1/16 klopusz ***** válasza:
100%
Esetleg vavonat? Évekig bővíthető az is, be lehet lakni vele egy lakást :-)
2012. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 klopusz ***** válasza:
Esetleg favonat? Évekig bővíthető az is, be lehet lakni vele egy lakást :-)
2012. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a fiam geomaget kért tőlünk.
2012. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pontosan milyet vesztek neki?simán csak olyat ami bot és golyó kombinácioja?
2012. nov. 27. 11:33
 5/16 anonim ***** válasza:

a geomag az én gyerekem kedvence is volt, habár gyoesan megunta....:-(

Én ajánlanám a v-smilet...1 éve kapta de nagyon szereti.

2012. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jól hangzik csak az ára ami visszatart,sajnos ,most ennyit nem tudok költeni játékra!De köszi!!
2012. nov. 27. 13:35
 7/16 anonim ***** válasza:
az autósok nagyon tetszenek neki, de még nem döntöttünk. 10.000 körüli áron ami belefér. (geomag)
2012. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mire vágyik a kisfiad? Azért 4 évesen, gondolom, már ovis, lehet, hogy vannak vágyai. Lehet, hogy a 378. kiasutó, de neki mégis az a szive vágya...


Esetleg playmobil? Persze ez akkor jó, ha szeret szerepjátékozni.


Harcos ZhuZhu hörcsög?

2012. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi játéka van miért nem veszel neki egy-két könyvet. Vannak ezek a leporello könyvecskék, egy 4 évest biztosan leköt már. Főleg ha lefekvés előtt mesélsz neki belőle.
2012. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, bicaja már van! Én nem tudom mi az, de hallom kollégámtól (Akinek szintén 4 éves kisfia van), hogy a Zingó nevezetű társasjátékot nagyon szeretik!!
2012. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!