Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HA friss ovis a kicsi akkor...

HA friss ovis a kicsi akkor is adtok karácsonyi ajándékot az óvonéniknek?

Figyelt kérdés

Ha szeptemberben kezdtétek az ovit akkor visztek valamit az óvonéniknek és a dadusnak karácsonyra?

Szokás ez?

Ha viszek akkor nem "nyalizás" ?

Ha meg nem viszek és a többiek igen, akkor nem lesz az fura?


Esetleg egy kis házi mézeskalács szépen becsomagolva?


2012. nov. 15. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a lányom szeptemberben kezdte az ovit, de még csak eszembe se jutott, hogy Karácsonyra ajándékot kellene adnom az óvónéniknek. Szerintem ez szülői megbeszélés alapján, csoportpénzből szokott működni, nem hiszem hogy mindenki, mind a 25 gyerek szülője külön-külön adna ajándékot. Vagy pedig aki akar ad valamit, aki nem, nem.
2012. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 3. gyerekem ovis, még soha nem vettem karácsonyi ajándékot egyik óvónőnek sem.
2012. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi csoportpénzből szoktunk egy nagyon jelképes kis ajándékot venni nekik. Tavaly egy kis angyal karácsonyfadísz volt és egy karácsonyi gyertya.
2012. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szokás,nem divat ez. Van karácsonyi közös ünnepély, de ajándékot év végén, pedagógusnapra kapnak.

Az én 3. fiam is friss ovis,de nem adunk ajándékot.

2012. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A én lányom nagycsoportos, évvesztes, tehát 4. éve jár oviba, de még soha nem gondoltam rá, hogy adnom kéne az ovónőknek ajándékot.
2012. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem szokás. Egyetlen napra kapnak, pedagógus napra valamit, azt a szülők dobják össze.

Mi év végén vittünk virágot, mivel nem járt a nyáron egyáltalán.

2012. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is szeptemberben kezde az ovit,itt még nem tudom mi a szokás majd körbekérdezgetek.Viszont én tavaly,mikor bölcsibe járt a lányom ott vettem egy-egy doboz bonbont a gondozóknak.Ha veszek idén akkor itt is csak vmi jelképeset.
2012. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!