Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, hogy aki rosszalk...

Az normális, hogy aki rosszalkodik az oviban, átviszik a másik középső csop-ba és mindenkinek egyesével el kell mondania, h mit követett el?

Figyelt kérdés
Kislányom tök frusztrált volt este, mire végül ezt szedtem ki belőle, amit egy másik kisfiú is megerősített.. 1013 van lassan...
2012. nov. 27. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nyilvános megszégyenítés.
2012. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, amilyen emberek is dolgoznak az óvodákban, nem is csodálkozom, hogy merre halad a társadalom.
2012. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint ha a középkorban lennénk... Ez egyáltalán nem normális!
2012. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
MEGALÁZÁS!!!! elbeszélgetnék az ovonövel hogy fejezze be a megszégyenitést vagy kiveszem a gyereket
2012. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem normális.kérdezz rá az ovónőnél mindenképp.
2012. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM

Kifejezetten káros.

Mi egyáltalán a rosszalkodás???

2012. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális! Hú, de berágtam most!

Én lehet, hogy egy gonosz dög vagyok, de tuti megcsinálnám, hogy összehívok egy szülőit, majd felszólítom a "kedves" óvónőt, hogy magyarázza el nekünk egyesével, hogy jutott ez a fantasztikusan megalázó ötlet az eszébe. És az ilyet engedik gyerekek közelébe.

2012. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám annyiban.Mindenképp beszélj az óvónővel hogy mi a helyzet.ilyet nem csinálhat!

Az én kisfiamról mást sem hallok mikor megyek érte csak hogy rendetlen volt megint mégsem viszik körbe az oviban hogy mindenkinek elmondja mit csinált.

Náluk követéses módszer van mivel fiam kitalálta hogy a sarokban is lehet "bulizni"(óvónő kifejezésével).

mindenképp beszélj vele.

2012. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez megalázás. Mivel elég rosszul kezelem a hasonló helyzeteket, én biztosan az ovi vezetőhöz mennék, de előre jelezném, hogy az ovónőt is hívja be és nyomatékosan elmondanám úgy, hogy mindketten hallják: ha még 1x ez előfordul, azonnal az önkormányzathoz megyek, de előtte a médiát is értesítem és akkora botrányt csapok, hogy ők ne maradhassanak a helyükön!!!

Nos, nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de magamat ismerve tuti ezt tenném.

2012. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok: annyira sajnálom a gyerekeket, akiknek a gondozói pszichopaták. Már tapasztaltam, hogy minden oviban van jó és rossz ovónő, ez sajnos nem a vezetőn múlik, de a gyermekem védelméért bárki fejét leszedném.
2012. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!