Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha 15 éves vagyok...

Normális, ha 15 éves vagyok és egy anyajegyszerű dolog nőtt a bal lábamon lévő középső lábujjam tövébe?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, az anyajegyeink még gyerekkorunkban nőnek ki és utána már idősebb korban nem nőnek újak.

Viszont nagyon félek, mert szerintem az az anyajegy eddig nem volt ott, ráadásul a szüleimnek is mondtam már egy csomószor, de nem foglalkoztak vele.

Mit tegyek? Ugye ez még normális?

15l


2012. okt. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem tavaly a hasamra nőtt egy anyajegyem... meglepődtem, de aztán kiderült, hogy életünk végéig nőnek. Ha szabályos pötty alakú, nincs eldeformálódva, akkor nincs baj.

21/L

2012. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam :)

És amúgy az baj, hogy van egy anyajegyem a karomon, ami meg bár egész életemben ott volt, nem normális kör alakú, hanem virág?

2012. okt. 22. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha bőrgyógyásztól kérdezed meg és megmutatod neki.
2012. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is az lesz :S
2012. okt. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!