Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon (Lillafüreden)...

Miskolcon (Lillafüreden) voltatok Mikulás-vonatozni? Milyen idős gyermekkel? Élvezte?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt a program?

#Mikulás-vonat
2012. nov. 28. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Tavaly 21 hónapos volt a lányom. Este mentünk, már sötét volt.

Tetszett is neki, de sírt is. Hónapok múlva a képeket nézve nagy örömmel mesélte miket láttunk ott.......akkor már nagy volt a szája :)

Idén is megyünk. Szeptemberben volt 2,5 éves. Nagyon várja már. Mindennap emlegeti, hogy ő fog énekelni a krampuszokkal, köszön majd a Mikulásnak, és mennyi mindenkivel fog ott találkozni.

Idén 14 órakor induló kisvonattal megyünk. Tehát világos lesz, de ha borongós téli napot fogunk ki, akkor visszafelé induláskor már szürkület lesz.

Nem tudom mennyi idős a gyermeked, de nagyon mellé lőni nem lehet ezzel a programmal.........bár kész anyagi csőd egy családnak ez pár óra, de hát nem minden hétvégén megy az ember.

2012. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk tavaly, a lányom akkor 5 éves, a fiam 9 hónapos volt. A lányom nagyon élvezte az egész programot, a fiam szinte végig aludta. :) Most remélem már mindkét gyerek szeretni fogja, mi a reggel 9 órásira megyünk, szóval elvileg nem lesz alvásidő.
2012. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberben volt a fiam 3 éves. A párom cége állja az egészet, úgyhogy nekünk nem fog szerencsére pénzbe kerülni. Tavaly még kicsinek tartottam hozzá, de idén már remélem fogja élvezni. Csak attól félek kicsit, hogy mi is a du. 2 órási vonattal megyünk, és az neki alvásidő... Nem tudom, hogy mennyire lesz nyűgös, vagy felpörög annyira, hogy nem fogja érdekelni az álmosság? Majd vasárnap meglátjuk. :)
2012. nov. 28. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Tetszeni fog neki nagyon szerintem. Próbáld letenni 11-12 körül, vagy legalább csak egy kis csendes pihenőt beiktatni. Nekünk is alvásidő a 2 óra, vagyis jó esetben még aludni szokott akkor, de én ha reggel lefárasztom, akkor le tudom tenni 11 után.

Mi csak 15-én megyünk majd mikivonatozni :)

Érezzétek jól magatokat!

első voltam

2012. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy vidékről megyünk, így délben el kell itthonról indulnunk busszal, hogy felérjünk 2re, így semmiképp nem tudom letenni aludni. Meg hát az ovi miatt amúgy is berögzült már neki ez az 1 óra utáni alvás, nem is tudnám letenni hamarabb. Lefárasztani sem igazán lehet, hiába kel 6-fél 7kor. De majd alszik hazafele. :)

Nektek is jó vonatozást!

2012. nov. 28. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :)
2012. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jó volt, elég szégyenlős volt a fiam, pedig egyébként nem az, meg elég fáradt is volt, hazafelé el is aludt. Talán jövőre már jobb lesz, nem lesz számára idegen a környezet, meg a vonatozás, talán aktívabb is lesz. :) De most este is arról mesélt, hogy ott voltak a krampuszok, meg hogy milyen figurák voltak, miket csináltak, úgyhogy nagy élmény volt neki.

2012. dec. 2. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól érezte magát. Még havat is kaptatok mutatóba :)
2012. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!