Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyereketeknek lesz...

3 éves kisgyereketeknek lesz adventi naptárja? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig volt 2 éves koruk óta. Magunk csináltuk nekik, kis apróságok voltak benne, pár száz forintos kütyü és édesség. Ovi után bontják ki mindig :) Már lassan el kell kezdeni beszerezni. Gyerekenként kb. 3 ezer forint.
2012. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És mik azok a kis apróságok? Én ezzel vagyok gondban :)

Fiam allergiás, ezért csak 1-2 féle édesség van, amit ehet, de azok sem férnek be a naptárba, gumicukor még szóba jöhet, de minden napra? Nagyon nincs ötletem, hogy mit lehetne beletenni.

2012. nov. 28. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
pici apró figurák százforintosból?
2012. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom,most kap először.

A tescoban vettünk most bocicsokisat!!

Jövőre már én készítem neki, akkor már több mindent tudok kombinálni neki

2012. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon a csokis adventi naptárban gondolkodtam, aminek olyan pici fakkjai vannak, abba tényleg nem sok minden fér. De találtam más stílusút, ezeket lehet nagyobbra csinálni, és akkor belefér valami apró játék is.


[link]

[link]

2012. nov. 28. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Január elején lesz 2,5 éves a kislányom. Idén lesz először adventi naptárja.


Lesz benne karácsonyi matrica, kis játékok, karácsonyfa dísz, amit majd fel tud rakni a fára, mikulás sapka, és 1-1 napra kinder csoki.

2012. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két éves kora óta van, és nem édességgel van tele. Egy kis doboz, 24 fiókkal. Gyümölcs, kisautó, néha mellé csoki. Most egy lovag várat kap karácsonyra és a tartozékait kapja az adventi naptárba: Bábuk, trónszék, katapult stb. De legót is lehet apránként belerakni 24-re összejön egy játék belőle.
2012. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3,5 éves, idén kap először, de nem csokis naptárat, hanem a keresztszülei készítenek neki papírdobozokból. Lesz olyan meglepi, ami belefér, és olyan is, ami nem. Ami nem fér bele, azt elrejtjük a lakásban, és csak egy cetli lesz a naptárban egy útmutatóval, hogy hol keresse. Lesz benne: matrica, kis csengő, karácsonyfadísz, hűtőmágnes, zsírkréta, radír, puzzle darabjai napokra elosztva, diafilm, sütőforma (aznap sütit sütünk), puding (aznap ez lesz a desszert ebéd után), kicsi mesekönyv, kifestő, aszalt gyümölcs mogyoróval, mandulával keverve, csoki 2×, sőt decemberben bábszínházba és Halász Judit koncertre is megyünk, így aznapra a jegyeket tesszük bele. Ha ő fele annyira fogja élvezni, mint mi a készítését, jó mókának ígérkezik!
2012. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó nektek, nálunk anyósom megoldotta az adventi naptáras meglepetést, úgy hogy már 1 hónapja odaadta a lányomnak az egész naptárat, és ő kétszeri evésre meg is ette, erre adott neki még egyet. Szóval idén ez kilőve, mert most nem értené, miért kaphat minden nap csak egyet belőle. Majd jövőre elfelejti és kap, de azt már tőlem.
2012. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötleteket adtatok!
2012. nov. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!