Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztává váló kisgyereket...

Szobatisztává váló kisgyereketeknek milyen sürün cseréltek bugyit? Kisfiam van, egy pötty a bugyin látszik mindig, hol kisebb, nagyobb, még mielött szól. Elég naponta váltani?

Figyelt kérdés
olyant is hallottam egy héten 2szer kap tiszta bugyit a gyerek.szerintetek???
2012. máj. 29. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne már!!!

Ugyanúgy cserélem ahogy az enyémet is, ha nincs rajta semmi, akkor naponta.(persze nekem nincs):)

Ma pl. kakis lett a gyerek bugyija, mert a kislányom nem szólt, hogy kakilnia kell, én észre sem vettem, hogy mikor csinálta, mert főztem a vacsorát. Egyszer csak ott találtam a kakis bilit, és a le nem húzott wc-t. Na, akkor cserélni kellett a bugyit:S

De hogy több napig hordja ugyanazt a bugyit? Hihetetlen!


Ha mondjuk csak egy icipici pötty lenne, én talán hagynám, de nincs fiam, így nem tudom. Nálunk egyszer sem volt becsurgás.

2012. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha becsurog cserélem. Ha egy csepp nem de ha észrevehető vagy érzem a pisiszagot akkor csere. Ha napi egy akkor egy ha 3-4 akkor annyi. Csap alatt kiöblítem napon 20 perc és száraz.
2012. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Naponta. Reggel újat kap, és ha nincs semmi baleset, akkor este megy a szennyesbe. Nem is értem, hogy ez milyen kérdés, illetve hogy ki cserél heti 2-szer bugyit/kisgatyát...


Ha olyan csöppes, hogy úgy ítélem meg hamar megszárad, nem kap másikat, ez akkor szokott nálunk előfordulni, mikor a fát locsolja meg állva, és az elején vagy végén rácsöpög a kisgatyára. Ezzel nem foglalkozom. Ha balesetes, akkor cserélem. Mindig van nálam csere kisgatya+nadrág is (időjárásnak megfelelő).

Kisgatyából most ruháztam be több garnitúrát, van min. 10 db, itthonra is, meg a bölcsibe is kell, mivel nem mosok minden nap.

2012. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta csere, és ha baleset volt. Isten ments 2napig ugyanazt ráadnom. Ezzel még spórolni sem lehet, mert egy kis picike alsónemű aztán nem oszt nem szoroz a mosásnál...
2012. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy polc van tele alsónacival a fiamnak. Ha van vmi baleset akkor csere. Reggel tiszta, ha semmi gáz akkor este a szennyesbe landol. Csak akkor kapna 2nap ua fehérneműt, ha se víz se villany nem lenne 2nap mondjuk vihar miatt, és nincs már tiszta. De ilyen nem lesz.
2012. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
reggel tisztát kap, ha pedig a pisi eleje bemegy, akkor csere. nem kockáztatom a felfázást, meg nem ezen fogok spórolni, az tuti!
2012. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!