Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről az overral...

Mit gondoltok erről az overralról a lányom méreteit tekintve? A 80-as vagy a 86-os méretet válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


Októberben volt 73 cm tetőtől talpig a lányom. 15 hónapos lesz 1-én, jelenleg 80-as ruhákat hord. Nyaktól-bokáig mérve 56 cm kb. Van ebből a fazonból 86-os ha megnézitek a méreteit szerintem az már nagy volna. Mit gondoltok, melyiket válasszam?


Itt a 86-os is:


[link]


2012. nov. 28. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ennyiért vettem a kínaiban ugyanilyet rózsaszínben, és ajánlom hogy inkább ott vedd meg mert ott fel bírjátok próbálni is.
2012. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Néztem már kínaiban overallokat és 5-6 ezer forintnál olcsóbban sajnos nem találtam. Nem tudom mitévő legyek, hogy rendeljek -e innen vagy valamelyik helyi bababoltból vásároljak egyet. Az igazság az, hogy a lányom olyan szinten utál öltözködni, hogy kínszenvedés lenne rápróbálni az overallt. Tudom, megoldható meg fontos is, de egyszerűen borzalmas hisztit ki tud csapni öltözésnél. :)
2012. nov. 28. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Akkor viszont mindenképp a nagyobbat vedd meg, ha nagy lenne fel lehet hajtani a szárát is meg a kezét is.

2012. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak ugye azt néztük, hogy a nagy legrövidebb állapotában 80 cm és ugye válltól bokáig számít a 80 cm. Na már most a lányom válltól bokáig mérve 56 cm tehát a nadrág része az 14 cm-el nagyobb mint ő. Nem sok az egy kicsit?
2012. nov. 28. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen csak hogy ezt úgy szokták mérni hogy üleptől mennyi a nadrág hossza, és a kabát ujját és a kabát hosszát is mérni szokták, így ami méretet írtál édes kevés.

Az én lányom 104-es ruhát hord 2 és fél évesen.

2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hűha, na ez jó kis dilemma lesz. :)
2012. nov. 28. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
vedd meg a 86-ost és az jó lesz rá jövő télen is..
2012. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném. :)
2012. nov. 28. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én lánykám ugyan még csak 8 hónapos, úgyhogy lehet más egy kicsit a testalkatuk, de ő 74 cm és 80-as overált vettem neki, de már éppen csak hogy jó rá, úgyhogy megbántam, pedig én is hezitáltam...a nagyobbat kellett volna :(


Úgyhogy én a nagyobbat venném...

2012. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nagyobbat. Fel lehet hajtani, továbbá ahogy ülteted az is sokat felvesz, ill kényelmesebben alá lehet öltöztetni! Ha a kisebbet veszed meg, meg fogod bánni!
2012. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!