Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem Budapesten...

Ajánlanátok nekem Budapesten cipőboltokat, ahol Asso? Linea vagy hasonló gyerekcipőket lehet kapni, esetleg Újpesten?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Zuglóban van ez a bolt: [link]


Pici üzlet, de rengetegféle cipő van (Linea, Asso is), az eladók pedig értik a dolgukat. Hétköznap érdemes menni, hétvégén ezren vannak, tömegnyomor.

2012. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok; a honlapon nem látom az Asso-t, de a szórólapjukon szerepel.
2012. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Astoriánál a Peter's cipőbolt:

[link]

2012. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is újpestiek vagyunk, és a Sugárban, a Pink cipőboltban vásároljuk ezeket évek óta:

[link]

2012. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de a piacnál van egy cipőbolt, nem tudom melyik utca, az Árpád útról nyílik, a sarkon van egy 100 Ft-os jellegű üzlet, ott kell elindulni és jobb oldalon, majdnem a piacnál. Ma vettem Asso szandit a gyerkőcnek.
2014. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem a piacnál van a cipőbolt.

Bocsi.

2014. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!