Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejfehérje allergiás gyerekekn...

Tejfehérje allergiás gyerekeknek hol vesztek adventi naptár?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Készítem.
2012. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehol. Magam készítem és akkor tuti csak az van benne, ami biztonságos. Mondjuk nálunk nem csak édesség kerül bele, hanem kicsi tárgyi emlékek is. Pl: hajcsat, kisautó, polcra kitehető kis emlék.

A neten nagyon ötletes és egyszerűen elkészíthető adventi naptárak vannak.

2012. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

A miénk nagyon egyszerű:

Veszek szebb minőségű papírszalvétát. Azokat kötöm össze, bele az apróság, és felfűzöm őket egy szalagra. Azt kifüggesztem a lakásba, és minden nap levágunk egyet.

2012. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp ma olvastam, hogy rövidke meséket tettek bele. Én ezt fogom!
2012. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam mogyoróallergiás, nem tudok neki bolti adventi naptárt venni. Tegnap készítettem el, olyat mint az egyik válaszoló írt, csak én piros és zöld kreppapírból csináltam kis batyukat, kidíszítettem, és azokat kötöm fel egy arany színű madzagra. Néhányba tettem csak édességet, a többibe pedig apróságokat (radír, matrica, nyomda stb.).
2012. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!